Opolskie

Piomar – 25 lat doświadczenia w przewozie rzeczy

W celu zapewnienia naszym klientom bardziej kompleksowych usług zdecydowaliśmy się na wybudowanie nowoczesnego magazynu wysokiego składowania wspieranego przez system klasy WMS. Całość inwestycji została oddana do użytku w kwietniu 2014 roku, mówi Krzysztof Żur, wiceprezes i współwłaściciel Piomar Sp. z o.o.


Krzysztof Żur, wiceprezes i współwłaściciel Piomar Sp. z o.o.:
Piomar sp. z o.o. z siedzibą w Opolu już od 25 lat przewozi towary w Polsce i Europie. Od początku swojej działalności naszym priorytetem  jest dbanie o satysfakcję naszych klientów. Będąc wierni tej zasadzie ciągle unowocześniamy tabor, dzięki czemu średni wiek naszych pojazdów to zaledwie 2,5 roku.
 
 
 
 
Obecnie wdrażamy także nowoczesne programy zarządzania flotą, dzięki którym możemy spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestujemy także w kompetencje naszych pracowników i doskonalimy nasze procesy. Dzięki temu obecnie możemy się pochwalić certyfikatami HACCP, ISO 9001:2008 oraz ISO 22000:2005.
    W celu zapewnienia naszym klientom bardziej kompleksowych usług zdecydowaliśmy się na wybudowanie nowoczesnego magazynu wysokiego składowania wspieranego przez system klasy WMS. Całość inwestycji została oddana do użytku w kwietniu 2014 roku.
Nasze działania w celu zapewnienia najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami, takimi jak Srebrny i Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji, Certyfikat Trans.eu Certified Carrier,  tytuł Geparda Biznesu 2013 oraz Gazeli Biznesu.
Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.piomar.pl

Piomar sp. z o.o. w Opolu została wyróżniona  w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *