Netmark Dom Ekologiczny pomaga oszczędzać energię

Warszawska spółka Netmark Dom Ekologiczny, kilkakrotnie wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej jako rzetelny dostawca profesjonalnych usług i produktów, oferuje kompletne systemy energetyczne, wykorzystujące czystą energię pozyskiwaną z naturalnych źródeł, która nie tylko nie szkodzi środowisku, ale przede wszystkim pozwala poczynić znaczące oszczędności w budżecie.

 
W rozwiązaniach domowych firma wykorzystuje pompy ciepła, kolektory słoneczne i fotoogniwa, a tam, gdzie wchodzą w grę naprawdę duże moce, odzysk ciepła z procesów przemysłowych. W ramach prowadzonej działalności firma świadczy usługi projektowe oraz wykonawcze połączone z fachowym doradztwem w zakresie indywidualnego doboru optymalnego systemu, zgodnie z przyjętą dewizą: „Od projektu do efektu”. Dzięki informacjom i wskazówkom ze strony zespołu firmy Netmark Dom Ekologiczny klienci mają lepsze rozeznanie w dostępnych możliwościach i mogą podjąć trafną decyzję, uwzględniającą relację ceny początkowej do kosztów eksploatacji adekwatnie do budżetu.
 
 
Firma wykonuje również projekty CO, w tym projekty kotłowni i OZC, oraz kompletną dokumentację potrzebną do uzyskania datacji z Unii Europejskiej. Zespół firmy przeprowadza również audyty energetyczne, będące podstawą ubiegania się o premie termomodernizacyjne.
Będąc pionierem w dziedzinie alternatywnej techniki grzewczej firma chętnie dzieli się nabytym doświadczeniem i posiadaną wiedzą. Służą temu m.in. szkolenia i konferencje naukowe organizowane na terenie całego kraju, nastawione na popularyzację systemów grzewczych z zastosowaniem ekologicznych źródeł energii.
Netmark uczestniczy w targach branżowych, gdzie był nagradzany za jakość oferty. Szeroki asortyment produktów związanych ze specjalizacją firmy jest dostępny w firmowym Eko-Sklepie. W ciągu ostatnich 10 lat firma wykonała kilkaset instalacji grzewczych w obiektach różniących się wielkością oraz sposobem produkcji i rozprowadzenia ciepła.
Wśród przykładowych realizacji w portfolio spółki znalazły się: klasyczne instalacje z pompami ciepła w budownictwie jednorodzinnym, instalacje przemysłowe z kaskadami pomp ciepła w obiektach przemysłowych i budynkach wielorodzinnych oraz instalacje przemysłowe bazujące na darmowej energii odpadowej z procesów produkcyjnych. Firma jest obecna na wielu dużych budowach w kraju.
Solidność i terminowość to główne atuty firmy Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o., będące podstawą jej stabilnego rozwoju. 

Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013 i  VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *