Małopolskie

Nowatech sprzedaj zgrzewarki w kraju i za granicą

Firma Nowatech jest obecna na polskim rynku już od 17 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu, mówi  Ewelina Młynarczyk, prezes Nowatech Sp. z o.o. w Wadowicach.

 

Ewelina Młynarczyk, prezes Nowatech Sp. z o.o. w Wadowicach:

Firma Nowatech to firma rodzinna, założycielem był mój tata- Mieczysław Nowak i od nazwiska powstała jej nazwa. Nasza spółka proponuje klientowi pełny pakiet usług zaczynając od  projektowania poprzez  produkcję ,sprzedaż, serwis oraz wypożyczalnie zgrzewarek do rur termoplastycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zgrzewarki doczołowe dostępne w różnych konfiguracjach (manualne, półautomatyczne oraz automatyczne CNC), zgrzewarki elektrooporowe, zgrzewarki warsztatowe do produkcji kształtek segmentowych.
 
Ciągle się rozwijamy i śledzimy zapotrzebowanie na rynku dlatego zostaliśmy ośrodkiem szkoleniowym akredytowanym przez Urząd Dozoru Technicznego, przeprowadzamy szkolenia dla zgrzewaczy rurociągów z PE dla branży gazowniczej zgodnie z normą PN-EN 13067 zakończone uprawnieniami .
Do sukcesu naszej firmy przyczyniły się przede wszystkim profesjonalne zarządzanie oraz świetna i zaufana kadra pracownicza ale także ciągłe inwestowanie w nowoczesne systemy projektowe, słuchanie potrzeb klientów  oraz różnorodność produktów, które zostały docenione nie tylko na rynku krajowym ale międzynarodowym.
Do dzisiaj zaufało nam ponad 3000 firm z kraju i zagranicy. Nasze maszyny z powodzeniem pracują nie tylko w Polsce ale i w Hiszpanii, Rosji, Belgii, Arabii Saudyjskiej, Australii, Kazachstanie, na Ukrainie, Białorusi. Posiadamy dopuszczenia i certyfikaty na rynku rosyjskim, ukraińskim, białoruskim.
Nowoczesny system organizacji pracy został potwierdzony przyznaniem prze Bureau Veritas Certification – Certyfikatu ISO 9001:2008 co daje naszym klientom pewność najwyższej jakości wyrobów i usług dostarczanych przez firmę Nowatech.
Jesteśmy firmą odznaczającą się wieloma nagrodami i wyróżnieniami takimi jak Złoty Certyfikat Rzetelności, Polski Sukces, Godło EU Standard, Małopolska Nagroda Jakości, Gazela Biznesu, Solidna Firma.

Nowatech Sp. z o.o. w Wadowicach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *