Lubuskie

Transhand stosuje się do zasad filozofii Keizen

Położenie Transhand w pobliżu głównej trasy prowadzącej z Warszawy do Berlina oraz polsko-niemieckiego przejścia granicznego w Świecku, stwarza korzystne warunki do współpracy na wielu płaszczyznach.

 
 
Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe „Transhand” Sp. z o. o. w Słubicach  powstało w 1990 roku. Jest jedną z wiodących firm przewozowych na terenie województwa lubuskiego. Prowadzi profesjonalną obsługę przewozów towarowych i spedycji.
 
Świadczy kompleksowe usługi logistyczno-magazynowe. Realizuje przewozy osobowe w obszarze regularnej komunikacji pasażerskiej oraz turystycznej na terenie całej Europy. Dysponuje zapleczem technicznym, gdzie świadczy usługi specjalistyczne z zakresu obsługi technicznej samochodów ciężarowych i autobusów.

Funkcjonowanie na rynku transportowym wiąże się z dużym ryzykiem i wymaga od uczestników tej branży podejmowania trudnych decyzji, opartych na gruntownej wiedzy jak i dużego doświadczenia.
My posiadamy te atrybuty i pomimo wielu trudności, jakie nakłada rzeczywistość utrzymujemy stabilną pozycję na rynku i koncentrujemy się na strategii wzrostu konkurencyjności w branży transportowej.
Przywiązujemy dużą wagę do polityki jakości przedsiębiorstwa poprzez zmierzanie do takiego poziomu naszych świadczeń, na którym usługobiorcy będą przeświadczeni o naszej wiarygodności oraz obdarzą nas zaufaniem, z poczuciem zaspokojenia własnych potrzeb na wysokim poziomie. W celu osiągania najwyższych wyników stosujemy się do zasad filozofii Keizen
, mówi Krzysztof Dańkowski, Specjalista ds. handlowych „Transhand” Sp. z o. o. w Słubicach


Dynamiczny rozwój naszej firmy przejawia się ciągłym poszukiwaniem nowych możliwości biznesowych oraz dywersyfikacją naszych usług, czego przykładem niech będzie poszerzenie naszej działalności w ciągu ostatnich lat o logistykę magazynową.
Zmiana lokalizacji firmy, jaka dokonała się w 2007 roku, pozwoliła na dwukrotne zwiększenie liczby zatrudnionych pracowników, a także spowodowała znaczne zwiększenie potencjału wytwórczości usługowo-handlowej.

Położenie naszej firmy w pobliżu głównej trasy prowadzącej z Warszawy do Berlina oraz polsko-niemieckiego przejścia granicznego w Świecku, stwarza korzystne warunki do współpracy na wielu płaszczyznach i do takiej współpracy serdecznie zapraszamy, dodaje
Krzysztof Dańkowski.
 
 
Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe „Transhand” Sp. z o. o. w Słubicach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *