Lubelskie

BIM – ludzie kochający meble

Rosnące obroty handlowe oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wpłynęły na urozmaicenie naszej oferty i rozszerzenie działalności eksportowej na rynku europejskim, a także  w  Azji, Ameryce Północnej i Afryce. Jestem dumny, że udało nam się wyposażyć polskimi meblami nowoczesną ortopedyczną  klinikę w Austrii, hotel w Aszchabadzie czy szkołę w Bośni i Hercegowinie, mówi Bogusław Buczek, Prezes Zarządu BIM Sp. z o.o. w Biłgoraju.

 

Bogusław Buczek, Prezes Zarządu BIM Sp. z o.o. w Biłgoraju:

Dla firmy BIM Sp. z o. o. obecny rok jest rokiem szczególnym. To właśnie teraz obchodzimy swoje 20-lecie istnienia na rynku i choć przez ten czas zmienił się zarówno rynek meblarski jak i oczekiwania klienta to dla mnie branża ta nie przestaje być fascynująca. Ostatnie 20 lat był dla mnie czasem niesamowitych doświadczeń, ciekawych obserwacji, wielu inspiracji zawodowych, ale też ogromną przyjemnością z pracy z wieloma ciekawymi osobami z całego świata.

 
 
 
 
Pochodzimy z Biłgoraja, miasta znanego z tradycji meblarskiej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się głównie sprzedażą  mebli wiodących polskich meblarskich marek na eksport, ale również sprzedażą detaliczną w salonach meblowych w Tarnowie. Dziś w naszej ofercie znajdą się meble takich firm jak: BRW, FORTE, MEBIN, SZYNAKA, VOX, TARANKO, IMS, CAYA DESIGN, DĄB i wiele innych. Rosnące obroty handlowe oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wpłynęły na urozmaicenie naszej oferty i rozszerzenie działalności eksportowej na rynku europejskim, a także  w  Azji, Ameryce Północnej i Afryce. Pracujemy z wymagającymi partnerami, którzy poszukują niebanalnych i najlepszych mebli.  Jestem dumny, że udało nam się wyposażyć polskimi meblami nowoczesną ortopedyczną  klinikę w Austrii, hotel w Aszchabadzie czy szkołę w Bośni i Hercegowinie. Partnerzy znajdą u nas meble pokojowe, biurowe, kuchenne, sypialnie, meble wypoczynkowe oraz nietypowe. Dzięki skali obrotów, jakie osiągnęliśmy z  producentami, możemy oferować naszym partnerom produkty w cenach fabrycznych, które dostarczamy transportem samochodowym, kolejowym, lotniczym lub morskim w dowolne wyznaczone miejsce na świecie. Mam  to szczęście, że pracuję z zespołem w pełni zaangażowanym i równie kochającym meble jak ja 🙂

BIM Sp. z o.o. w Biłgoraju została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *