3Podkarpackie

Voice Net znacząco redukuje koszty telekomunikacyjne

Firma Voice Net jest młodym i niezwykle dynamicznym graczem na rynku telekomunikacyjnym. Spółka świadczy usługi telefonii stacjonarnej oraz dostępu do Internetu na terenie całej Polski.

 

    "Początki naszego udziału w branży telekomunikacyjnej sięgają 2003 roku. Wtedy rozpoczęliśmy współpracę partnerską z największymi firmami telekomunikacyjnymi. Dominujący operator krajowy tracił udział w rynku, a jego konkurenci nie byli wystarczająco świadomi rzeczywistych potrzeb klientów, zajęci bardziej własną organizacją niż aktywnym poszukiwaniem najlepszych rozwiązań dla swoich klientów",  mówi prezes Voice-Net Mariusz Cząstkiewicz.

 
 
 Mariusz Cząstkiewicz, prezes Voice Net Sp. z o.o. w Rzeszowie
 
"Nie lubię przegrywać, a taką przegraną był brak możliwości zaoferowania czegoś odpowiedniego dla klienta. Do tego ociężałe sposoby obsługi, długie ścieżki decyzyjne i brak elastyczności…", dodaje Mariusz Cząstkiewicz.
    Firma przyjęła strategię zgromadzenia odpowiedniego kapitału i powołania do życia na wskroś nowoczesnej firmy telekomunikacyjnej. Znakiem rozpoznawczym Voice-Net jest kompleksowa i jednocześnie zindywidualizowana oferta. Dzięki umowom z Voice-Net do tej pory  już ponad 15 tysięcy klientów biznesowych znacząco zredukowało koszty telekomunikacyjne.
    Firma na bieżąco prowadzi badania satysfakcji klientów, z których wynika, że dla wielu z nich współpraca z Voice-Net to nie tylko inny poziom kosztów, ale przede wszystkim wejście na inny poziom obsługi, a to za sprawą kompetentnego i odpowiedzialnego zespołu konsultantów.
Obecnie dla klientów indywidualnych spółka realizuje projekt unijny o wartości 7 mln. zł. W ramach projektu tworzona jest sieć światłowodowa umożliwiająca korzystanie z najwyższej jakości Internetu , telewizji 3G oraz telefonu.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej firma Voice Net przygotowała również hurtową ofertę dostępu do usług telekomunikacyjnych takich jak Internet, telefon i telewizja dla mniejszych operatorów.
W pierwszym kwartale 2015 roku firma Voice Net planuje wprowadzić dla wszystkich swoich klientów usługi telefonii komórkowej oraz mobilnego dostępu do internetu.

Voice Net Sp. z o.o. w Rzeszowie została wyróżniona w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *