2Śląskie

Janina Morys została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

ImageJanina Morys, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sośnicowicach, została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zarządzany przez nią bank został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014. 
 

 
Janina Morys, Prezes Banku Spółdzielczego w Sośnicowicach:
Od niemal siedmiu dziesiątek lat wspieramy   klientów naszego Banku Spółdzielczego w ich rozwoju gospodarczym, służymy pomocą i fachowymi usługami doradczymi. Działając na lokalnym rynku przyczyniamy się w pewnym stopniu do zwiększania  aktywności gospodarczej w naszym regionie.
 
Image
Janina Morys, Prezes Banku Spółdzielczego w Sośnicowicach
 

Przez okres minionych  lat dzieje naszego Banku związane  były  z zachodzącymi zmianami  gospodarczymi  i administracyjnymi na ziemiach polskich. Dziś działamy na terenie województwa  śląskiego oraz powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w województwie opolskim.
Długoletnia tradycja oraz ugruntowana na rynku pozycja sprawiają, że mimo dużej konkurencji Bank bardzo dobrze sobie radzi na lokalnym rynku finansowym i uzyskuje dobre wyniki.
Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 22 osoby i stanowimy zgraną, kompetentną  drużynę. Jestem dumna, że kieruję zespołem ludzi, którzy poważnie utożsamiają się z Bankiem i wiedzą, że bez ich dobrej pracy, poświęcenia i zaangażowania nie byłoby dzisiejszych sukcesów.

Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach  został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.   

 

Więcej informacji o banku pod adresem: http://bssosnicowice.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *