Wide Bridge Forwarding poleca transport kolejowy z Chin

Osiągnięcia naszej firmy to od początku zasługa całego zespołu, który systematycznie budował markę WBF na rynku spedycyjnym. Konsekwencja w działaniu i determinacja  w dążeniu do celu zaowocowały dostrzeżeniem naszej firmy przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, mówi Mariusz Pniewski , prezes Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie.

 
Mariusz Pniewski , prezes Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie:

Osiągnięcia naszej firmy to od początku zasługa całego zespołu, który systematycznie budował markę WBF na rynku spedycyjnym. Konsekwencja w działaniu i determinacja  w dążeniu do celu zaowocowały dostrzeżeniem naszej firmy przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

 
Firma powstała w 2009 roku i początkowo zatrudniała kilka osób, opierając się głównie na spedycji lotniczej oraz drogowej. Pomimo bardzo niesprzyjających trendów rynkowych oraz silnej konkurencji  WBF z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy. Od samego początku stawiamy na jakość serwisu oraz oferowanie usług uszytych na miarę. Dzięki takiemu podejściu do naszych kontrahentów
i klientów cały czas się rozwijamy, powiększamy gamę produktów oraz zapewniamy kolejne miejsca pracy.
Obecnie działamy w ramach dwóch globalnych grup logistycznych, które gwarantują nam możliwość importu oraz eksportu w najdalsze rejony świata. W roku 2012 rozszerzyliśmy naszą ofertę o spedycję morską pełno kontenerową oraz drobnicową wraz z serwisem bezpośrednim, a ostatnio także  o nowość na rynku – transport kolejowy z Chin, czyli „cheaper than air, faster than sea”.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że wyróżnienie, które otrzymaliśmy, odzwierciedla jakość, którą oferujemy każdemu z naszych klientów.

Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *