Transport, magazyny, łączność

Wide Bridge Forwarding poleca transport kolejowy z Chin

Osiągnięcia naszej firmy to od początku zasługa całego zespołu, który systematycznie budował markę WBF na rynku spedycyjnym. Konsekwencja w działaniu i determinacja  w dążeniu do celu zaowocowały dostrzeżeniem naszej firmy przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, mówi Mariusz Pniewski , prezes Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie.

 
Mariusz Pniewski , prezes Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie:

Osiągnięcia naszej firmy to od początku zasługa całego zespołu, który systematycznie budował markę WBF na rynku spedycyjnym. Konsekwencja w działaniu i determinacja  w dążeniu do celu zaowocowały dostrzeżeniem naszej firmy przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

 
Firma powstała w 2009 roku i początkowo zatrudniała kilka osób, opierając się głównie na spedycji lotniczej oraz drogowej. Pomimo bardzo niesprzyjających trendów rynkowych oraz silnej konkurencji  WBF z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy. Od samego początku stawiamy na jakość serwisu oraz oferowanie usług uszytych na miarę. Dzięki takiemu podejściu do naszych kontrahentów
i klientów cały czas się rozwijamy, powiększamy gamę produktów oraz zapewniamy kolejne miejsca pracy.
Obecnie działamy w ramach dwóch globalnych grup logistycznych, które gwarantują nam możliwość importu oraz eksportu w najdalsze rejony świata. W roku 2012 rozszerzyliśmy naszą ofertę o spedycję morską pełno kontenerową oraz drobnicową wraz z serwisem bezpośrednim, a ostatnio także  o nowość na rynku – transport kolejowy z Chin, czyli „cheaper than air, faster than sea”.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że wyróżnienie, które otrzymaliśmy, odzwierciedla jakość, którą oferujemy każdemu z naszych klientów.

Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *