Branża materiałów budowlanych

Spółka WPW Invest rozpoczęła budowę nowej fabryki konstrukcji drewnianych

Połączenie świadomości technicznej oraz zdolności menadżerskich przy zrządzaniu firmą WPW Invest Sp. z o.o.  leży u podstaw naszego sukcesu. Dwutorowa działalność na rynku budowlanym, inwestycje w nowoczesną technologię i odpowiedni zespół ludzi doprowadził nas do miejsca, w którym jesteśmy, mówi Andrzej Poreda, współwłaściciel i prezes WPW Invest Sp. z o.o. w Łodzi.

 

Andrzej Poreda, współwłaściciel i prezes WPW Invest Sp. z o.o. w Łodzi:
 
WPW Invest Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku budowlanym od 2004 roku. Firma obejmuje swoją działalnością kompleksową obsługę inwestycji budowlanych i jest jednym z liderów na polskim rynku producentów prefabrykowanych konstrukcji drewnianych.

Jako generalny wykonawca, WPW Invest specjalizuje się w budowaniu pod klucz średniej i dużej wielkości obiektów handlowo -usługowych, adaptowaniu  istniejących budynków oraz w generalnych remontach.

Andrzej Poreda, współwłaściciel i prezes WPW Invest Sp. z o.o. w Łodzi
 
Drugim torem działalności firmy jest produkcja prefabrykatów drewnianych. W fabryce pod Łodzią powstają nowoczesne konstrukcje, które trafiają na dachy hoteli, budynków mieszkalnych, hal, sklepów wielko powierzchniowych, obiektów rolniczych i hodowlanych.
 
Zorientowanie na potrzeby klientów, profesjonalizm w realizacji zadań, wykwalifikowana kadra techniczna to wypracowane przez lata cechy, którymi możemy się poszczycić. Zostały one zauważone przez naszych partnerów i klientów czyniąc markę WPW Invest zauważalną i docenianą.

Doświadczenie, inwestycje w nowe technologie, potrzeba ciągłego rozwoju, umiejętne korzystanie ze środków unijnych i jasno określony cel, spowodowały ustawiczny wzrost organizacji.
Firma objęła swoja działalnością obszar całej Polski i jest widoczna w obydwu swoich profilach działalności na terenie całego kraju.

 
 
Najbliższe lata to czas kolejnych inwestycji WPW Invest i dalszego rozwoju firmy. Właśnie rozpoczęliśmy budowę nowej fabryki konstrukcji drewnianych, co spowoduje niewątpliwie umocnienie naszej pozycji na rynku wiązarów dachowych. Udane realizacje dla naszych klientów i zdobyte zaufanie  owocuje wzrostem liczby kontraktów na realizowane inwestycje.


WPW Invest Sp. z o.o. w Łodzi  została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *