Branża spożywcza

80 lat miodowej tradycji APIS Spółdzielni Pszczelarskiej

ImageSekretem sukcesu naszej firmy jest ogromne doświadczenie w produkcji miodów pitnych, wyjątkowa dbałość o jakość oraz dostosowywanie się do zmieniających się preferencji konsumentów. Miody pitne eksportujemy do: USA, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Chin i Japonii, mówi Radosław Janik, Prezes Zarządu Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie

 

Radosław Janik, Prezes Zarządu Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie:

Staropolskie receptury i najnowocześniejsze standardy produkcji, tu tradycja na co dzień przenika się harmonijnie z nowoczesnością, gwarantując unikalność oferty – tak można opisać Spółdzielnię Pszczelarską APIS w Lublinie, firmę będącą mistrzem w produkcji miodów pitnych i pszczelich. Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie powstała w 1932 roku i od tego czasu jest niepodważalnym liderem na rynku staropolskich trunków, jakimi są miody pitne; kontynuując jednocześnie tradycje spółdzielczości.

 
 Image
 
Radosław Janik, Prezes Zarządu Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie
 
Sekretem sukcesu naszej firmy jest ogromne doświadczenie w produkcji miodów pitnych, wyjątkowa dbałość o jakość oraz dostosowywanie się do zmieniających się preferencji konsumentów. Produkujemy miody pitne w typach: półtorak, dwójniak, trójniak i czwórniak oraz w kilkunastu rodzajach. Nasze miody pitne oferujemy zarówno w szklanych butelkach, jak też w ozdobnych opakowaniach upominkowych takich jak: złocona karafka, butelki kamionkowe, butelki oplecione wikliną lub zestawy souvenirowe.
W APIS-ie sprawnie funkcjonuje system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności wg norm ISO PN-EN ISO 9001:2009 i 22000:2006. Wysoka jakość miodów APIS-u jest systematycznie doceniana i nagradzana. Spółdzielnia Pszczelarska APIS może poszczycić się wieloma medalami. Pierwsze nagrody dla miodów APIS-u zostały przyznane na międzynarodowych targach i kongresach jeszcze w okresie przedwojennym m. in. w Belgradzie – 1934 r., w San Antonio – 1936 r. i w Chicago – 1938r.
Warto podkreślić, że miody pitne są jedynymi polskimi alkoholami zarejestrowanymi w Komisji Europejskiej w kategorii „Gwarantowana Tradycyjna Specjalność”, a Spółdzielnia Pszczelarska APIS jest pierwszym producentem, który pozytywnie przeszedł certyfikację uprawniającą do zamieszczania tego znaku na etykiecie miodu pitnego trójniak „Staropolski Tradycyjny”..
Nasze sztandarowe marki miodów pitnych jak np. półtorak „Jadwiga”, dwójniak „Kurpiowski”, trójniak „Piastowski”, czy „Bernardyński” są znane konsumentom na całym świecie. Miody pitne eksportujemy do: USA, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Chin i Japonii.
Nasze doświadczenie na rynku, starania wkładane w rozwój oferty i pozyskiwanie nowych konsumentów, przekładają się na pozytywne wyniki ekonomiczne firmy.

Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *