Pozostałe branże

Farmona wspiera Dzień Żony

Image

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie przekazała zestawy kosmetyków dla zwycięzców konkursu na najpiękniejsze zdjęcie ślubne, który trwa od czerwca 2015 r. na profilu Dzień Żony na Facebooku.

 

Zwycięzcą konkursu w czerwcu 2015 r. została Patrycja Strójwąs ze Słupska. 

Zapraszamy  do udziału w konkursie, który trwa non stop na Facebooku na profilu Dzień Żony.

Podsumowywany jest każdego miesiąca. 

Zapraszamy do publikacji zdjęć ślubnych kobiety i mężczyzn.

 Profil Dzień Żony na Facebooku

Dzień Żony to nasza kampania społeczna na rzecz lepszego traktowania żon przez mężów oraz zachęcania do zawierania małżeństw, które we współczesnym mobilnym świecie są podstawową instytucją społeczną.

Żona to najważniejszy człowiek w życiu mężczyzny. Z nikim innym mężczyźni nie są bowiem tak długo i blisko jak z żonami. Dlatego mężczyźni, którzy to rozumieją i doświadczyli dobroczynnego działania towarzystwa żon w życiu, postanowili ustanowić Dzień Żony 27 sierpnia w dniu świętej Moniki, patronki żon.

Wiele badań naukowych wskazuje, że mężczyźni cieszący się w swoim życiu towarzystwem żon są zdrowsi i żyją dłużej niż ci mężczyźnie, u boku których nie ma żon.

Artykuł na ten temat jest pod adresem:

Żona wydłuża życie

Pomysłodawcą Dnia Żony 27 sierpnia jest Jerzy Krajewski, szczęśliwy mąż Elżbiety. Pomysł poparli jego ojciec Witold, mąż Janiny, i szwagier Paweł, mąż Justyny. 

 

Farmona – kosmetyki tworzone z pasją

Produkty przyszłości

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona od 18 lat zapewnia kobietom wysokiej klasy produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników roślinnych o wysokim stopniu czystości ekologicznej, idealnie łącząc je z najnowszą technologią. W swoich działaniach kierujemy się troską o znakomitą jakość naszych produktów, które oparte są na drogocennych darach natury. W naszej ofercie znajduje się ponad 450 kosmetyków. Jedne z najbardziej znanych linii to Tutti Frutti, Radical czy Jantar. Posiadamy również bogatą serię produktów profesjonalnych przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych.

Moc tkwi w naturze

Podstawą wszystkich naszych produktów jest cenna górska woda źródlana, czerpana z własnego ujęcia. Naturalne kosmetyki to nie tylko naturalny skład, ale również odpowiedni proces produkcji. Korzystamy z rozwiązań, które są przyjazne środowisku jak np.: solary, energooszczędne i ekologiczne urządzenia czy wykorzystanie wody deszczowej.

Najwyższej klasy zaplecze naukowe

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona jest pionierem w swojej dziedzinie pod względem produkcji kosmetyków naturalnych. Jako nieliczni w Polsce, ale i w Europie posiadamy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, ponieważ najlepsze jakościowo produkty wymagają najwyższej klasy zaplecza naukowego. Skrupulatnie łączymy takie składnik aktywne jak: kolagen, kwas hialuronowy, mocznik, ekstrakt z bursztynu, ceramidy, witaminy czy oleje roślinne z zaawansowanymi kompleksami: Tripeptyde Syn ®-Coll, BioLift Plus, Sensidin®DO, Pronalen Anti-Fatigue HSC, Aqua Moisture Complex. Wielokierunkowe i nowatorskie badania nad jakością, skutecznością i bezpieczeństwem dowodzą, że składniki użyte w naszych produktach spełniają najwyższe normy światowe, jeśli chodzi o produkcję kosmetyków naturalnych.

Farmona Hotel Business & SPA

W cichym, malowniczym zakątku na skraju miasta usytuowany jest Hotel Business & SPA. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają eleganckie i wysmakowane wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o wyjątkowość każdej chwili. Nasi goście mogą skorzystać z autorskich rytuałów piękna opracowanych specjalnie przez indonezyjskich mistrzów masażu. Natomiast  restauracja Magnifica, znajdująca się w Hotel Business & SPA zachwyca różnorodnością doskonałych potraw serwowanych przez najlepszych szefów kuchni.

 

 

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.
 
Maria Waliczek, prezes zarządu Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie, jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Jej firma od 18 lat zapewnia kobietom wysokiej klasy produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *