Dolnośląskie

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu jest Bankiem Przyjaznym Przedsiębiorczości 2015

ImagePowiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015. Jego klienci wypełnili we wrześniu 2015 r. sześć ankiet.  Średnia ocen banku to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 
W ankiecie konkursowej Edward Łokaj, Prezes Spółdzielczego Zakładu Gospodarczego w Józefowie, przyznał 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma ma swój rachunek.
„Doceniamy ten bank za profesjonalną i sympatyczną obsługę i doradztwo naszej firmy” zaznaczył – Edward Łokaj.
W ankiecie konkursowej właściciel firmy OLEJKO-TRANSPORT KRAJOWY MIEDZYNARODOWY I SPEDYCJA – Artur Olejko, przyznał 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma ma swój rachunek.
„Doceniamy Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu za elastyczność, możliwość negocjowania warunków, fachową obsługę”, napisał Artur Olejko.
W ankiecie konkursowej Andrzej Olejko właściciel firmy EURO-TRANS, przyznał 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma ma swój główny rachunek.
„Doceniam ten bank za profesjonalne podejście do Klienta, dobrą komunikację i miłą obsługę” ocenił Andrzej Olejko.
 
W ankiecie konkursowej właściciel firmy TRANSPORT DROGOWY – Ostapiński Henryk, przyznał 6 punktów za profesjonalną obsługę Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma posiada swój rachunek.
 
W ankiecie konkursowej Ewa Załoga właścicielka sklepu spożywczo-przemysłowego w Sitnie, przyznała 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu  w Zamościu, w którego oddziale ma rachunek.
„Doceniam ten Bank za miłą obsługę przyjazną Klientowi” napisała – Ewa Załoga.
 
W ankiecie konkursowej właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Jan Więcławik, przyznał 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma ma swój główny rachunek.
„Doceniam Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu za życzliwą, fachową i sprawną obsługę, doradztwo, szybkość podejmowania decyzji, szeroką gamę produktów ułatwiających wykonywanie codziennych operacji finansowych” napisał Jan Węcławik.
 
 

Ogólnopolski Konkurs Bank Przyjazny Przedsiębiorczości prowadzony jest od 2009 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie opinii klientów biznesowych banków.  Obecnie trwa siódma edycja konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *