Przemysł elektromaszynowy

ALEX – lider w branży samochodowych instalacji gazowych

Główne marki firmy ALEX to znany niemalże na całym świecie wtryskiwacz tłoczkowy LPG/CNG Barracuda, nie mniej znany i doceniony reduktor klapowy LPG SHARK, oraz linia innowacyjnych komputerów sterujący do samochodowych instalacji LPG/CNG OPTIMA, mówi Tadeusz Ożarowski , Prezes ALEX Sp. z o.o.

Tadeusz Ożarowski , Prezes ALEX Sp. z o.o.

Spółka ALEX to dynamicznie rozwijająca sie firma produkcyjno-handlowa z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży samochodowych instalacji gazowych. Firma dysponuje biurem projektowym gdzie inżynierowie i konstruktorzy tworzą innowacyjne rozwiązania alternatywnego zasilania pojazdów paliwem LPG/CNG. Firma posiada nowoczesne hale produkcyjne, wyposażone w maszyny CNC do obróbki metali, linie produkcji i obróbki elementów z tworzyw sztucznych oraz linie produkcji i montażu elektroniki. Własny park maszynowy i zaplecze badawcze stawia firmę Alex w czołówce producentów samochodowych instalacji gazowych. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 100 wysoce wykwalifikowanych pracowników.
 
 
 
 
 
Główne marki firmy ALEX to znany niemalże na całym świecie wtryskiwacz tłoczkowy LPG/CNG Barracuda, nie mniej znany i doceniony reduktor klapowy LPG SHARK, oraz linia innowacyjnych komputerów sterujący do samochodowych instalacji LPG/CNG OPTIMA.
 Siłę naszych marek stanowi to, że potrafimy sprostać coraz większym wymaganiom rynku motoryzacyjnego i produkować doskonałe wyroby o najwyższej jakości. Z ogromna starannością podchodzimy do każdego etapu prac nad produktem począwszy od fazy projektowej, poprzez produkcje, aż do sprzedaży. Dbałość o jakość produktów i standardów obsługi są wartościami traktowanymi priorytetowo przez naszych pracowników, ponieważ właśnie dzięki świadomym działaniom, będącym odpowiedzią na potrzeby klientów zdobyliśmy ich zaufanie. Dążymy do bycia liderem w branży motoryzacyjnej nie tylko pod względem innowacyjności, ale i pod względem udziału w rynku samochodowych instalacji gazowych. W branży instalacji LPG wymaga sie od producenta niezawodności i jakości, inwestujemy zatem w podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, a także  udoskonalenie procesów produkcyjnych. Naszym celem na najbliższe 3–5 lat jest dalszy dynamiczny rozwój firmy, przez wprowadzenie kolejnych inwestycji, co pozwoli pozyskać nowe i rozwijać  zdobyte już rynki.

ALEX Sp. z o.o. w Kleosinie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2014. Na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego została  bowiem wyróżniona przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, a to oznacza, że jest też laureatem II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

Nagrody branżowe i nagrodzone produkty:
Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Gas Show 2015 w kategorii samochodowe instalacje LPG/CNG
Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Gas Show 2014 w kategorii samochodowe instalacje LPG/CNG za FILTR ULTRA 360° – INPRO 2014 AWARD
Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Gas Show 2013 w kategorii samochodowe instalacje LPG/CNG za sterownik LPG/CNG OPTIMA PRO-TEC – INPRO 2013 AWARD
Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Gas Show 2012 w kategorii samochodowe instalacje LPG/CNG za WTRYSKIWACZ LPG/CNG BARRACUDA – INPRO 2012 AWARD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *