Pozostałe branże

Open Finance jest największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce

Pracuje dla nas ponad 1 000 doradców finansowych w blisko 70 oddziałach na terenie całej Polski. Współpracujemy  z deweloperami  mniejszymi pośrednikami finansowymi oraz rozbudowujemy oddziały sieci Direct , mówi Karolina Bursa, Rzecznik prasowy Open Finance SA w Warszawie.


Karolina Bursa, Rzecznik prasowy Open Finance SA w Warszawie:

Open Finance – największa firma pośrednictwa finansowego w Polsce – już od 11 lat cieszy się zaufaniem Klientów. Kiedy zaczynaliśmy nasz biznes w 2004 roku,
o doradcy finansowym mało kto z Polaków słyszał. A teraz? Pojawiają się nowe, nierzadko dość skomplikowane, produkty finansowe czy rozwiązania oszczędnościowe, ale też sami Polacy stają się coraz bogatsi i świadomi swoich codziennych decyzji dotyczących „budżetów domowych”.

 
Na zagranicznych rynkach finansowych, np. brytyjskim czy amerykańskim, doradca to niemal „człowiek-instytucja”, który jest traktowany jak  „strażnik” domowych budżetów – pilnuje, chroni i pomnaża aktywa swoich Klientów. To samo udało się nam zbudować jako Open Finance na polskim rynku, mimo że branża pośrednictwa finansowego jest nadal młoda
i dopiero rozwija się. 

Pozycję na rynku zawdzięczamy połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem
do zarządzania finansami Klientów. Bezpłatnie porównujemy produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych – to szeroka oferta, dzięki której nasi Klienci mają wybór odpowiednich rozwiązań „na wyciagnięcie ręki”.

Nasi doradcy pomagają wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt gotówkowy w ponad 21 bankach. Wykonujemy też m.in. porównanie ofert kredytowych i doradzamy jak otrzymać np. dofinansowanie w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Obliczamy zdolność kredytową i oprocentowanie kredytu, jak również podpowiadamy czy opłaca się wziąć kredyt hipoteczny w euro. Naszym atutem jest również wsparcie decyzji inwestycyjnych Klientów – od momentu powierzenia aktywów, po zabezpieczenie kapitału i bezpieczne pomnażanie majątku.

 
 
Pracuje dla nas ponad 1 000 doradców finansowych w blisko 70 oddziałach na terenie całej Polski. Ale nie tylko – współpracujemy blisko z deweloperami w ramach projektu Open for Developers, mniejszymi pośrednikami finansowymi w całej Polsce jako Open Partners oraz rozbudowujemy oddziały sieci Direct, które skupiają doradców mobilnych. To składa się na siłę Open Finance, które od 2012 roku jest również spółką giełdową i aktywnie pozyskuje inwestorów.

Open Finance SA w Warszawie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2014 przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *