Branża handlowa

Kompania Leśna – Najlepszy kompan w lesie!

Oferując nowoczesne i wydajne technologie pracy w lesie, nie tylko poprawiamy warunki pracy robotników i zwiększamy efektywność firm leśnych, lecz także polepszamy wizerunek całej branży. Dostarczamy maszyny, którymi pracują przedsiębiorcy leśni, wykonujący usługi na rzecz Lasów Państwowych, mówi Anna Szerszeń, współtwórczyni i współwłaścicielka Kompanii Leśnej.

 
Anna Szerszeń, współtwórczyni i współwłaścicielka Kompanii Leśnej:
Lasy zajmują prawie jedną trzecią powierzchni Polski. Mimo to o przedsiębiorcach leśnych mówi się niewiele, a cała branża leśna do niedawna kojarzyła się z zacofaniem i niedofinansowaniem.

    Kompania Leśna postanowiła to zmienić. Oferując nowoczesne i wydajne technologie pracy w lesie, nie tylko poprawiamy warunki pracy robotników i zwiększamy efektywność firm leśnych, lecz także polepszamy wizerunek całej branży. Dostarczamy maszyny, którymi pracują przedsiębiorcy leśni, wykonujący usługi na rzecz Lasów Państwowych.

 
 
Anna Szerszeń, współtwórczyni i współwłaścicielka Kompanii Leśnej
    Oferujemy między innymi przyczepy zrywkowe Palms, rębaki Heizohack, mulczery Ventura i piłołuparki HakkiPilke – oraz przełomowe na polskim rynku
rozwiązanie: głowice ścinkowe Nisula na ciągnikach rolniczych. Dbając o jak najwyższą jakość naszych maszyn, staramy się zarazem, by były one osiągalne dla kieszeni polskiego przedsiębiorcy.

    Przyczyn naszego sukcesu upatrujemy przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz postawieniu szczególnego nacisku na serwis i dostęp do części zamiennych. Doskonale wiemy, że przedsiębiorca, którego maszyna ma przestój, ponosi dotkliwe straty finansowe. Mamy punkty sprzedaży w całym kraju oraz sieć dealerów, jak również samochody serwisowe zdolne dojechać w najdalszy zakątek Polski. Pomagamy w otrzymywaniu dofinansowań unijnych, kredytów i leasingu.

    Zwiększamy nie tylko wydajność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy. Co roku w polskich lasach dochodzi do kilkudziesięciu wypadków śmiertelnych. Gigantyczne obciążenia, jakim poddawany jest organizm robotnika leśnego, trwale odbijają się na jego zdrowiu. Wprowadzane przez nas technologie ograniczają, albo wręcz zupełnie eliminują zagrożenia dla ludzi – fizycznie odsuwając pracownika od niebezpieczeństwa. Robotnik nie pracuje już w śniegu i błocie, lecz w wygodnej kabinie. Długofalowe skutki tych działań – w postaci zmniejszonych wydatków na ochronę zdrowia – odczuje całe społeczeństwo.

Siedziba Kompanii Leśnej pod Skierniewicami, widoczne stanowiska serwisowe i magazyn części
 
Zgrana i kompetentna załoga to klucz do sukcesu firmy
 
 Logo Kompani Leśnej
 
Flagowy produkt oferowany przez Kompanię: przyczepa leśna Palms
 
 Głowica ścinkowa Nisula: Oferując nowoczesne maszyny, polepszamy środowisko pracy w lesie
 
www.kompanialesna.pl

Kompania Leśna Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski sp. j. w Nowym Dworze Parceli została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz w II edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *