Pozostałe branże

DRB – Dbałość, Rzetelność, Bezpieczeństwo

Centrum Odszkodowań DRB, to jedna z największych i najaktywniej działających firm na polskim rynku odszkodowań, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim uzyskać należne odszkodowanie zarówno za szkody osobowe, jak i rzeczowe, majątkowe, a także zajmuje się dopłatą dodatkowych pieniędzy za uszkodzony pojazd.

Historia działalności DRB zaczyna się w 2005 roku, kiedy to Pan Arkadiusz Bochnak założył lokalną firmę Centrum Odszkodowań DRB, która dzięki dynamicznemu rozwojowi ugruntowała swoją silną pozycję, jako jednego z liderów na polskim rynku odszkodowań. W taki właśnie sposób z małej lokalnej firmy przekształciła się w ogólnopolską spółkę, która do tej pory pomogła już kilkudziesięciu tysiącom osób poszkodowanych w wypadkach. Od czasu, gdy firma w październiku ubiegłego roku przekształciła się w Grupę DRB, w jej skład wchodzą: Centrum Odszkodowań DRB, Premium DRB, Kancelaria Radców Prawnych DRB, Sprzedaż i Marketing DRB oraz Finanse DRB.
Założycielowi firmy przyświecała idea zwiększenia świadomości ubezpieczeniowej społeczeństwa i pełnienia profesjonalnego rzecznika poszkodowanych przed zakładem ubezpieczeń. Od początku istnienia na rynku, pracownicy i zarząd DRB skrupulatnie realizują wyznaczone cele, wartości i priorytety. Taka postawa pozwala na rozwiązywanie problemów, z którymi boryka się społeczeństwo, a mianowicie niskiej świadomości w temacie przysługujących praw do odszkodowań i świadczeń, a także trudności w kontakcie z ubezpieczycielami. Podstawową zasadą, którą kieruje się zespół specjalistów Centrum Odszkodowań DRB, jest to, żeby być dla klienta partnerem, służącym profesjonalnym wsparciem.
 
 
Ponadto DRB to firma godna zaufania i rzetelna, o czym świadczą liczne wyróżnienia oraz certyfikaty przyznane przez niezależnych ekspertów, m.in.: „Przedsiębiorstwo Fair Play 2015”, „Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania”, czy też „Solidna Firma 2014”, „Wiarygodna Firma 2015” oraz przyznany dla DRB medal Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Firma Roku 2015.
 
Arkadiusz Bochnak – Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB:
– Wiemy, że nasza praca jest bardzo ważna i potrzebna, gdyż służy wielu osobom. Nasze działania, na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin, realizowane są profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich wartości, którymi DRB kieruje się w swojej codziennej pracy.  Dbając o najwyższe standardy jakości, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które korzystają z naszych usług, były pewne, że powierzone nam zadania wykonujemy na najwyższym poziomie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, rozpatrując wszelkie możliwe działania, które możemy podjąć, aby nasz klient otrzymał jak najwyższe odszkodowanie.  
W chwili obecnej firma DRB znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Dzięki temu, że w skład spółki wchodzi Kancelaria Radców Prawnych, przedsiębiorstwo może wspierać klientów bardzo kompleksowo, zarówno na drodze przedsądowej, jak również podczas postępowania sądowego. Prezes DRB z myślą o osobach poszkodowanych wciąż wyznacza nowe kierunki rozwoju, aby pomóc jeszcze szerszej grupie osób.

Centrum Odszkodowań DRB sp. z o.o.  sp. k. w Legnicy została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz w II edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *