Pozostałe branże

ASM – lider badania na zlecenie sektora budowlanego i publicznego

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. to firma badawcza z wyłącznie polskim kapitałem z blisko 20-letnim stażem. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować pozycję eksperta (TOP 10) w usługach dedykowanych przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym, mówi Małgorzata Walczak-Gomuła – Prezes Zarządu spółki.

 

Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku:

Rozwijamy innowacyjne technologie gromadzenia i analizy danych. Z wielu źródeł informacji wybieramy te, które pozwolą zrozumieć zależności gwarantujące sukces naszych klientów.
Realizujemy szerokie spektrum badań jakościowych i ilościowych, dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i rozgałęzioną na cały kraj siecią ankieterów.  Wśród naszych specjalizacji badawczych znajdują się projekty mające na celu kreowanie strategii marketingowych nakierowanych na wzrost sprzedaży i pozyskiwanie nowych rynków, oraz projekty ewaluacyjne weryfikujące realizację dotychczasowych działań w zakresie obsługi klienta, promocji, wdrażania innowacji, skuteczności i efektywności projektów, polityk publicznych i innych. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego (decyzja Ministra Gospodarki nr 8/CBR/13).

 
 
Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku
 
ASM ze względu na udziały rynkowe znajduje się na I-szej pozycji w rankingu firm realizujących badania na zlecenie sektora budowlanego oraz na III-ciej pozycji w rankingu firm realizujących badania na zlecenie sektora publicznego. (wg raportu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii opublikowanego w 2015 r.). Świadczy to o wysokim zaufaniu,  jakim darzą nas klienci w zakresie zbierania i przetwarzania danych oraz realizacji badań i analiz. Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa oraz podmioty administracji centralnej, w tym Komisja Europejska.

Standardy

Realizujemy badania zgodnie z wymogami uprawniającymi nas do corocznego uzyskiwania Certyfikatu potwierdzającego stosowanie Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów, posiadamy również międzynarodowy Certyfikat ESOMAR (Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku), co daje gwarancję stosowania najwyższych standardów badawczych. Ponadto ASM jest członkiem Organizacji Firm Badań i Opinii Rynku, a pracownicy są członkami Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego, co zapewnia dostęp do wiedzy i najnowszych trendów w realizacji badań i analiz.
 
 
 
Wyróżnienia
Osiągnięcia ASM w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań w realizacji usług badawczych zostały wielokrotnie docenione i wyróżnione w prestiżowych konkursach dotyczących innowacyjności, wśród zdobytych przez nas trofeów znajdują się: Certyfikat LIDER KAPITAŁU LUDZKIEGO 2015, Laury Buildera 2014 i 2012, EUROSYMBOL synergii nauki i biznesu 2013, Innowator Wprost 2013, Innowacja Roku 2011 i 2008, Kryształowa Brukselka 2010 i 2005, Kamertony Innowacyjności 2007. Udział w 40 projektach międzynarodowych realizowanych na zlecenie Komisji Europejskiej w zakresie innowacji zapewnia ASM dostęp do najnowszej wiedzy i najnowocześniejszych technologii. Współpraca z blisko 200 partnerami z całej Europy umożliwia kreację i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na potrzeby realizacji usług badawczych. Jesteśmy na I-szym miejscu w rankingu małych i średnich firm, które pozyskują fundusze bezpośrednio z Komisji Europejskiej w ramach Programu Ramowego UE HORYZONT 2020 (wg raportu rajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE „Statystyki uczestnictwa Polski w Programie Ramowym HORYZONT 2020″).

www.asm-poland.com.pl

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.  w Kutnie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *