Dolnośląskie

Bank Pekao SA w Warszawie Bankiem Przyjaznym Przedsiębiorczości 2015

ImageBank Pekao SA w Warszawie uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 na podstawie informacji o działaniach sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości.  Kapitule Konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości spodobał się pierwszy program rabatowy z kartą dedykowaną rolnikom, członkom ich rodzin  oraz firmom z sektora rolno-spożywczego, prowadzony przez  Bank Pekao.

 
Bank Pekao, jako pierwszy bank w Polsce, wprowadził do oferty program rabatowy oraz karty przeznaczone dla rolników i firm z sektora rolno-spożywczego. Dzięki kartom Agrar Pekao, rolnicy, ich rodziny oraz firmy z branży rolno-spożywczej otrzymają zniżki na zakup środków ochrony roślin, paliwa, prasy branżowej, części zamiennych i serwis maszyn rolniczych, czy zakup nowego samochodu.
Bank Pekao ma w ofercie zarówno kartę debetową Agrar MasterCard, jak i kartę kredytową Agrar MasterCard. Karty mogą być wydane do rachunku firmowego, jak i rachunku indywidualnego.
Karty Agrar od Banku Pekao to unikatowe rozwiązanie dla osób i firm prowadzących działalność rolniczą. Posiadacze karty mogą korzystać ze zniżek takich firm jak: Ciech, Orlen, Ursus, wydawnictwo PWR, MB Motors – dealera Mercedes-Benz oraz biura podróży Grecos.
Obrót bezgotówkowy zyskuje na znaczeniu również w sektorze rolniczym, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie specjalnych kart dla rolników i firm rolniczych. Projektując karty staraliśmy się, żeby dzięki oferowanym zniżkom dawały wartość dodaną dla posiadaczy. Planujemy rozszerzać listę partnerów o kolejne firmy świadczące usługi dla rolników – mówi Rafał Petsch, Dyrektor Zarządzający w Banku Pekao.
Dzięki kartom Agrar, rolnicy kupując środki ochrony roślin renomowanej firmy Ciech – lidera polskiego rynku chemicznego, zyskają dodatkowy rabat, łączący się z innymi promocjami. Duże upusty czekają też na nich u najstarszego polskiego producenta pojazdów, maszyn i urządzeń rolniczych – firmy Ursus, która oferuje rabaty na części zamienne. Dodatkowo płacąc kartami Agrar można liczyć na bezpłatny przegląd nowego ciągnika, 10% zniżki na fabryczny remont wybranych ciągników oraz na 5% rabatu na zakup podzespołów i olejów Ursus Orlen.
Z kartami Agrar rolnicy będą mogą również zakupić samochody. MB Motors – dealer Mercedes-Benz udziela bowiem 10% upustu na zakup samochodów, produktów i usług oraz limitowane, specjalne oferty na wyprzedaż modeli z 2015 r. Natomiast, czytelnicy magazynów rolniczych mogą skorzystać z kolei z 5% rabatu na zakup wybranej rocznej prenumeraty Polskiego Wydawnictwa Rolniczego. Dodatkowo zyskają oni dostęp do programu korzyści PWR, w tym upust 8 groszy na litrze paliwa na stacjach Orlen i 5 groszy na litrze paliwa na stacjach Bliska. Karta Agrar gwarantuje również zniżki na ofertę wyjazdów wakacyjnych do Grecji biura podróży Grecos.
Posiadacze kart Agrar mogą także korzystać ze zniżek w blisko 2000 sklepów i punktów usługowych na terenie całego kraju, w tym 250 Partnerów e-commerce, w ramach programu Banku Pekao Galeria Rabatów.
W ramach programu dostępna jest także kompleksowa oferta dla bliskich rolnika, którzy znajdą odpowiednie konto dla siebie, swojego dziecka i rodziców. Dzięki kartom Agrar także rodzina rolnika może  korzystać z dedykowanych zniżek w ramach obu programów rabatowych. Karty mogą być wydane do rachunku firmowego, jak i rachunku indywidualnego, dzięki czemu rolnicy zyskują większą kontrolę nad wydatkami domowymi i gospodarstwa rolnego.
Wszyscy posiadacze kart debetowych Banku Pekao mogą bezpłatnie wypłacać pieniądze z 1,8 tys. bankomatów w kraju jak i 17 tys. bankomatów w Grupie UniCredit za granicą.
Dodatkowo jeżeli rolnik lub firma rolna, zdecydują się na kartę debetową Agrar do rachunku firmowego, będą mogli bez prowizji wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w miejscowościach, w których nie ma bankomatu Banku Pekao.
 
Ogólnopolski Konkurs Bank Przyjazny Przedsiębiorczości prowadzony jest od 2009 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu głównie na podstawie opinii klientów biznesowych banków.  Obecnie trwa siódma edycja konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015, w której pierwszy raz dopuszczona została możliwość oceny działań banku przez Kapitułę Ogólnopolskiego Konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *