Branża handlowa

Poczta Kwiatowa – doręczamy więcej niż kwiaty

Od początku istnienia Poczty Kwiatowej® naszą misją jest przekazywanie uczuć pomiędzy ludźmi, którzy nie mogą zrobić tego osobiście. W dobie nieustannych podróży i częstych zmian umożliwiamy naszym klientom łączenie się z bliskimi nawet wtedy, gdy dzielą ich od nich tysiące kilometrów, mówi Marek Janczy, prezes zarządu Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. w Warszawie.

 
Marek Janczy, prezes zarządu Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. w Warszawie:
Firma Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. powstała w 2000 roku jako start-up w dziedzinie wysyłki kwiatów przez Internet, przystępując jednocześnie do międzynarodowej sieci Interflora. Przed rozpoczęciem działalności naszej firmy związek wyrazowy „Poczta Kwiatowa”, obecnie zastrzeżony znak towarowy słowny, nie był używany w języku polskim. W czasie, gdy sprzedaż internetowa nie była jeszcze tak popularna, nasza firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i zaoferowała możliwość doręczenia kwiatów do każdego miejsca w kraju i na świecie. I to w ciągu zaledwie kilku godzin, co biło rekordy jakichkolwiek firm kurierskich. Dzisiaj z powodzeniem wykorzystujemy kilkunastoletnie doświadczenie, a nasi kurierzy każdego dnia pukają do tysięcy drzwi na całym świecie.
Od początku istnienia Poczty Kwiatowej® naszą misją jest przekazywanie uczuć pomiędzy ludźmi, którzy nie mogą zrobić tego osobiście. W dobie nieustannych podróży i częstych zmian umożliwiamy naszym klientom łączenie się z bliskimi nawet wtedy, gdy dzielą ich od nich tysiące kilometrów. Satysfakcja konsumenta i uśmiech na twarzy odbiorcy są dla nas najważniejsze. Gwarancją najwyższej jakości naszych usług jest sieć partnerów zrzeszająca wyłącznie najlepsze i sprawdzone kwiaciarnie. Obecnie współpracujemy z ponad 1000 kwiaciarni w kraju i 100 000 na całym świecie, co pozwala nam doręczać kwiaty nawet do najmniejszych miejscowości.
Z powodzeniem łączymy nowoczesne rozwiązania z tradycyjną florystyką. Największym atutem Poczty Kwiatowej® jest bogata oferta, która usatysfakcjonuje najbardziej wymagającego konsumenta. W asortymencie firmy znajdują się nie tylko bukiety ze świeżych kwiatów, ale też ekskluzywne prezenty. Najlepsi floryści w kraju, po uprzednich konsultacjach, są również w stanie przygotować skomplikowane, unikatowe kompozycje na życzenie klienta.
Poczta Kwiatowa®, oprócz serwisu dla klientów indywidualnych, oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie dekoracji i doradztwa florystycznego. W ostatnim czasie nasza firma miała przyjemność przygotować między innymi oprawę uroczystości Róże Gali 2015 oraz galę konkursu „Doskonałość Roku 2015 Twój Styl”.
Naszym planem na najbliższe lata jest dalszy, intensywny rozwój. Każdego dnia pracujemy na to, by móc się nazwać ekspertami w swojej dziedzinie. Zaufanie, którym codziennie obdarzają nas klienci, pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku.
Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014, a także otrzymała złote godło Konsumencki Lider Jakości 2015 i tytuł Solidna Firma 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *