Branża budowlana

BUDOTEX buduje mieszkania na południu Wrocławia, wchodzi na rynek biurowców

Naszą przewagą na rynku jest na pewno to, że nie tylko budujemy osiedla mieszkaniowe, ale później także nimi zarządzamy. Działamy kompleksowo, a dzięki temu patrzymy na oczekiwania klientów z kilku perspektyw, nie tylko z punktu widzenia inwestora, mówi Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu w firmie BUDOTEX.

BUDOTEX to jeden z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych wrocławskich deweloperów. Spółka jest obecna na rynku od 25 lat, a w branży deweloperskiej od 20. W tym czasie wybudowała ponad 1400 lokali mieszkalnych i użytkowych w ponad 50 inwestycjach – głównie na Krzykach i południu Wrocławia. Oprócz działalności deweloperskiej Budotex zajmuje się także zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi (w tym własnymi). Aktualnie zarządza powierzchnią ponad 120 000 m kw. W 2014 roku Budotex rozpoczął we Wrocławiu budowę biurowca PERYDOT. To pierwsza w pełni komercyjna inwestycja firmy.

Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu w firmie BUDOTEX:

Obecność w gronie najbardziej dynamicznie i efektywnych firm w Polsce, czego dowodem są tytuły przyznane nam przez Instytut Nowoczesnego Biznesu  – Gepard Biznesu 2014, Efektywna Firma 2014 i Mocna Firma Godna Zaufania 2014 –  jest dla nas bardzo ważna. W branży deweloperskiej, której jesteśmy częścią, ogromną role odgrywa bowiem wiarygodność firmy, a każda nagroda i wyróżnienie są tego potwierdzeniem.

 
Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu w firmie BUDOTEX
 
Jesteśmy obecni na rynku nieruchomości od 25 lat, a rok 2015 był dla nas szczególnie ważny, ponieważ obchodziliśmy jubileusz 20-lecia działalności deweloperskiej. W marcu 2015 r. rozpoczęliśmy budowę biurowca PERYDOT. To ważna cezura, a w pewnym sensie nowy rozdział w rozwoju firmy, ponieważ jest to nasza pierwsza w pełni komercyjna inwestycja. Dzięki niej w połowie przyszłego roku we Wrocławiu przybędzie dodatkowe 4000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Realizację kolejnego biurowca rozpoczniemy już w pierwszym kwartale 2016 r. Sukcesem sprzedażowym okazała się także nasza ostatnia inwestycja mieszkaniowa czyli TĘCZOWY RAJ i już przygotowujemy się do realizacji kolejnych projektów z segmentu popularnego, a więc takich, które cieszą się obecnie największą popularnością na wrocławskim rynku.
Choć profil naszej działalności uległ w ostatnim roku pewnej zmianie, to w dalszym ciągu priorytetem BUDOTEXU będą nieruchomości mieszkaniowe. Od lat jesteśmy znani m.in. z tego, że budujemy głównie na południu Wrocławia i chcielibyśmy tę specjalizację utrzymać. Klienci doceniają nas także za solidność, rzetelność i odpowiedzialność. Naszą przewagą na rynku jest na pewno to, że nie tylko budujemy osiedla mieszkaniowe, ale później także nimi zarządzamy. Działamy kompleksowo, a dzięki temu patrzymy na oczekiwania klientów z kilku perspektyw, nie tylko z punktu widzenia inwestora. Lepiej znamy i rozumiemy ich potrzeby oraz problemy, a to pozwala nam unikać ewentualnych błędów i realizować projekty mieszkaniowe, które cieszą się zainteresowaniem nie tylko na etapie sprzedaży, ale są też dobrze oceniane przez późniejszych mieszkańców.

www.budotex.pl
www.perydot.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o. we Wrocławiu została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 i w II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *