Branża informatyczna

ProkHard ma doświadczenie we wdrożeniach systemu ERP w firmach w sektorze produkcyjnym

Osiągnięcia naszej firmy to od początku zasługa całego zespołu, który systematycznie buduje markę ProkHard na rynku informatycznym. Konsekwencja w działaniu i determinacja w dążeniu do celu zaowocowały dostrzeżeniem naszej firmy przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, mówi Tomasz Prokopiuk, prezes ProkHard Sp. z o.o. w Gdyni.

 

Tomasz Prokopiuk, prezes ProkHard Sp. z o.o. w Gdyni:
ProkHard Sp. z o.o. od ponad 20 lat jest producentem systemu informatycznego klasy ERP II/MES Platforma Hetman, wspierającym wszystkie obszary działalności firm produkcyjnych takie jak: finanse i księgowość, zarządzanie personelem, zarządzanie magazynem, sprzedaż i spedycję, zakupy i logistykę, produkcję (w oparciu o procesy Traceability – śledzenie partii), MES, utrzymanie ruchu oraz zarządzanie z relacjami z klientami i CRM. Produkty naszej firmy powstają w oparciu o rzeczywiste potrzeby klientów, ich podstawowym atutem jest bogata funkcjonalność oraz stosowanie najlepszych  i najnowocześniejszych rozwiązań systemowych.
 
 
 
 
 
 
Wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie wdrożeń systemu w firmach w sektorze produkcyjnym pozwala nam wskazać kierunki w dążeniu do zwiększenia wykorzystania potencjału produkcyjnego, przez integrację z urządzeniami odpowiedzialnymi za automatyzację produkcji, przez odpowiednie organizowanie procesów produkcyjnych, logistyki, magazynowania, kontroli jakości, jednocześnie dbając o wsparcie działów odpowiedzialnych za sprzedaż i Marketing, dostarczając niezbędnych informacji dla prawidłowego ich funkcjonowania. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w zakresie informatyki, zarządzania, organizacji produkcji, rachunkowości i logistyki oraz sprzętu IT. To właśnie dzięki zbiorowej pracy wszystkich działów naszej firmy możemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferować najlepsze zintegrowane narzędzia do planowania, organizowania oraz kontroli procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Lata doświadczeń podparte zadowoleniem naszych klientów pozwoliły nam na przygotowanie ustandaryzowanych, kompletnych dedykowanych rozwiązań branżowych klasy ERP.
•    Platforma Hetman – jest zintegrowany systemem informatycznym klasy ERP/MES zbudowanym z wielu wyspecjalizowanych modułów obejmujących swym zasięgiem prawie wszystkie obszary działalności w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw produkcyjnych.
•    Hetman Box Factory to nowoczesne narzędzie informatyczne  wspomagające zarządzanie firmami zajmującymi się produkcją opakowań z tektury.
•    Eko – Manager rozwiązanie informatyczne w zakresie zbierania, odzysku oraz unieszkodliwiania odpadów. Pozwala na stworzenie jednego spójnego sytemu informatycznego dla całego przedsiębiorstwa, odpowiedzialnego za obsługę poszczególnych procesów biznesowych zapewniając przy tym pełną integrację danych.
•    Traceability – system wspomagający pełne śledzenie partii w procesach produkcyjnych.

ProkHard Sp. z o.o. w Gdyni została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 i w II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *