Branża informatyczna

Bonair SA pnie się w górę

Od prawie ćwierć wieku dostarczamy najwyższej jakości usługi informatyczne. Działamy na terenie całej Polski, operując z 5 biur zlokalizowanych w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie i we Wrocławiu, ale realizujemy także projekty na skalę międzynarodową, mówi Andrzej Wach, Prezes BONAIR SA  w Warszawie.

 
Andrzej Wach, Prezes BONAIR SA  w Warszawie:

Bonair SA od prawie ćwierć wieku specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług i rozwiązań informatycznych dla banków i instytucji finansowych, przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych oraz instytucji administracji publicznej. Oprócz wdrażania systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstw takich jak ERP, CRM czy Business Intelligence, zajmujemy się również projektowaniem i tworzeniem dedykowanych aplikacji branżowych. Działamy na terenie całej Polski, operując z 5 biur zlokalizowanych w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie i we Wrocławiu, ale realizujemy także projekty na skalę międzynarodową. W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług i rozwiązań, wszystkie procesy związane z obsługą naszych klientów oraz produkcją oprogramowania objęte są systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008.

 
Za sukcesem Bonair stoją przede wszystkim ludzie. Ponad 190-cio osobowy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów naszej firmy świadczy kompleksowe usługi z zakresu analizy, projektowania, wdrażania rozwiązań, konsultingu, programowania, serwisowania i szkoleń. Od samego początku naszej działalności stawiamy na pracę zespołową, stąd nasze motto brzmi „Together do IT”. Podkreśla ono znaczenie ścisłej, opartej na zrozumieniu i zaufaniu współpracy pomiędzy dostawcą a klientem. Tylko taka wspólna praca pozwala osiągnąć założone cele biznesowe.

Nasz sukces wynika również z tego, że od początku lat 90-tych nieprzerwanie koncentrujemy się na tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych w zakresie obsługi procesów biznesowych naszych klientów. Na bieżąco analizujemy, jakie mają potrzeby w obszarze IT oraz jakie rozwiązania i funkcjonalności są przez nich najchętniej wybierane, dzięki czemu możemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom z dedykowaną do ich potrzeb ofertą.

O naszym sukcesie świadczą również liczne nagrody, dyplomy czy wyróżnienia, które regularnie otrzymujemy, takie jak przyznany właśnie tytuł „Gepardy Biznesu 2015”, nagroda „Hit Roku” przyznana przez Gazetę Bankową za rozwiązania dla instytucji finansowych oraz liczne wyróżnienia przyznane przez Microsoft – wśród nich zaproszenie wystosowane w roku 2013 i 2014  do „Inner Circle”, najbardziej prestiżowego grona zrzeszającego najlepszych partnerów Microsoft Dynamics, których działanie na rzecz klientów znajduje odzwierciedlenie w dynamicznym rozwoju i odnoszonych sukcesach. Byliśmy jedynym partnerem z Polski i jednym z nielicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, któremu przyznano to wyróżnienie podczas konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference. Co więcej, członkostwem w „Inner Circle” może się pochwalić zaledwie 1 proc. firm skupionych w globalnej sieci partnerów Microsoft, stąd tym bardziej jest to dla nas ogromny powód do dumy. 
Gospodarka światowa podlega dynamicznym zmianom, do których niemal natychmiast muszą dopasowywać się przedsiębiorstwa, aby przetrwać na konkurencyjnym rynku. To z kolei powoduje wzrost zapotrzebowania na usługi i systemy IT, co pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. W nadchodzących latach nadal będziemy kierować się przyświecającym nam mottem „Together do IT” i realizować misję, jaką jest dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań informatycznych pomagających naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.

BONAIR SA  w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business) w jubileuszowej X edycji Konkursu Gepardy Biznesu – Business Cheetah Contest 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *