Przemysł elektromaszynowy

Gardner Aerospace Tczew – precyzja w każdym szczególe

Dostarczając komponenty dla branży lotniczej i motoryzacyjnej, w tym tak renomowanych marek, jak: Airbus i Eaton stajemy się niejako współodpowiedzialni za końcową jakość danej maszyny lub urządzenia. Zaufanie, jakim darzą firmę Gardner Aerospace Tczew najwięksi przedstawiciele przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego, jest dla nas najwyższą formą uznania i najlepszą rekomendacją firmy. Dlatego też, robimy wszystko, aby to zaufanie miało uzasadnienie w oferowanych przez nas produktach, a jakość obsługi klienta opierała się na najwyższym szacunku do naszych partnerów, zaznacza Rafał Jakubek, Dyrektor Gardner Aerospace Tczew.

 

Gardner Group Ltd jest znaczącym w Europie  zleceniobiorcą w zakresie precyzyjnej obróbki skrawania komponentów głównie dla sektora lotniczego i samochodowego. Koncern wywodzi swe korzenie z Wielkiej Brytanii, gdzie ulokowanych jest 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Gardner Group posiada również dwa zakłady produkcyjne w Polsce,  5 zakładów we Francji oraz jeden w Indiach.

 

— Jesteśmy jedną ze spółek–córek brytyjskiego koncernu, którego władze, dostrzegając duży potencjał i zalety polskiego rynku, zdecydowały się na otworzenie fabryki również w naszym kraju. Powstała ona w oddalonym o 35 kilometrów od Gdańska, Tczewie, gdzie od 2001 roku realizujemy zlecenia systematycznie powiększającej się grupie stałych i lojalnych klientów — wyjaśnia Dyrektor.
Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów nie jest łatwym zadaniem, albowiem większość zleceń ma charakter indywidualny. Są to projekty dostosowane do określonych potrzeb i dedykowane konkretnemu produktowi. — Nie jest to jednak produkcja jednostkowa. Realizujemy bowiem zlecenia od kilkudziesięciu  do kilku tysięcy sztuk. Wszystkie one jednak wymagają wysokiej precyzji wykonania, które może nam zagwarantować wyłącznie technologia najwyższej klasy — podkreśla Rafał Jakubek.

 

Stabilna sytuacja finansowa spółki pozwala na inwestowanie w rozwój parku maszynowego, dlatego też hale produkcyjne firmy Gardner  wyposażone są w światowej klasy sprzęt, dający gwarancję powtarzalności wyrobu oraz wysokiej wydajności. Jednak o prawdziwym potencjale spółki świadczy nie tylko zaawansowana technologia, ale przede wszystkim wysoko wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza. Stu osiemdziesięcioosobowa  załoga stanowi najistotniejszy fundament firmy, swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniając się do umocnienia pozycji Gardner Aerospace na krajowym rynku.

 

— Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż przedsiębiorstwo, które nie dba w należyty sposób o swój personel, nie może odnieść sukcesu. Pomni tej zasady, staramy się stwarzać, jak najlepsze warunki pracy oraz możliwości rozwoju naszej kadrze, sukcesywnie inwestując w szkolenia i kursy, mające podnieść kompetencje pracowników — podkreśla Dyrektor. — W efekcie zyskują na tym nasi klienci, otrzymujący nie tylko najwyższej klasy produkt, ale również specjalistyczną i fachową pomoc merytoryczną.
Troska o odpowiedni standard obsługi oraz jakość produktu stały się priorytetowymi elementami przyjętej przez firmę strategii działania. W realizacji tych wytycznych pomagają, wdrożone w spółce Gardner Aerospace Tczew systemy jakości ISO/TS 16949 i certyfikat lotniczy AS9100C oraz ISO14001 i OHSAS wskazujące na najwyższy standard organizacji i kultury pracy w przedsiębiorstwach skupionych wokół branży lotniczej i motoryzacyjnej.

 

— Jesteśmy znani z dbałości o każdy detal, staranności i wysokiej precyzji wyrobu. Potwierdza to obszerna lista naszych klientów, wśród których szczególne miejsce zajmuje firma EATON Truck Components, będąca jednym z naszych największych zleceniodawców —zaznacza Rafał Jakubek. — Bardzo cenimy sobie symbiotyczne relacje z naszym partnerem z Tczewa i nie ukrywamy, że będziemy dążyć do dalszego rozwijania tej współpracy, dla obopólnych korzyści naszych spółek. W przyszłości planujemy także odważniej zdywersyfikować nasza ofertę, pozyskując w ten sposób nowych kontrahentów. Wierzymy, że dzięki naszym licznym atutom i coraz silniejszej pozycji rynkowej, możemy być cennym partnerem dla bardzo szerokiej grupy klientów.

Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. w Tczewie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *