Pośrednictwo finansowe

Capital Service ma ponad 100 oddziałów pod marką KredytOK w całym kraju

Capital Service S.A – jest polską firmą świadczącą usługi finansowe pod marką KredytOK. Może pochwalić się 17-letnim doświadczeniem na rynku. Z firmy lokalnej stała się ogólnopolskim graczem. Głównymi jej produktami są krótkoterminowa pożyczka gotówkowa i pożyczki ratalne. Dysponuje ponad 100 stacjonarnymi oddziałami obsługi pod marką KredytOK w całym kraju.

W każdym z nich na Klientów czekają wykwalifikowani pracownicy, którzy rozwiążą dowolny – nawet najbardziej skomplikowany – problem dotyczący chwilowych trudności finansowych i dopasują odpowiedni produkt do potrzeb Klienta. Celem firmy jest oferowanie korzystnych warunków udzielania pożyczek z zachowaniem prostych i czytelnych zasad związanych z jej przyznawaniem i spłatą. Spółka przykłada wielką wagę do jakości obsługi Klienta oraz pełnej przejrzystości działania i zachowywania wszystkich zasad etyki zawodowej. Profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół prowadzonej działalności jest poparty latami doświadczeń i przynależnością do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce–Związku Pracodawców oraz przestrzeganiem Zasad Dobrych Praktyk KPF. Spółka jest także notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku Catalyst.
KredytOK oprócz wysokiej jakości obsługi i jasnych zasad funkcjonowania to także szeroka gama produktów finansowych dostosowana do różnych potrzeb i możliwości Klienta. Dostępne są w oddziałach i przez telefon, a wnioski można składać również przez internet. Wśród nich znajdują się:
• Szybka Pożyczka– najczęściej wybierana przez Klientów. Jest udzielana bez zbędnych formalności na dowolny cel.
• Miła Ratka, czyli pożyczka ratalna z gwarancją niskiej raty. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i bezpiecznego dopływu gotówki, bez obciążania domowego budżetu.
• Senior-Ratka, skierowana przede wszystkim do Emerytów i Rencistów. Jest bardzo wygodna, gdyż cały proces odbywa się telefonicznie przez Infolinię, a gotówkę można odebrać na każdej poczcie. 
• Karta KredytOK z darmowym ubezpieczeniem zdrowotnym– umożliwia dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pieniądze można wypłacać z bankomatów i kas banków, a także płacić w sklepie. Klienci mają wgląd do salda i historii operacji.
• Złota pożyczka – umożliwia wzięcie pożyczki, której zabezpieczeniem jest złoto. Gotówkę można otrzymać nawet w 10 minut!
Dzięki inwestycjom w ludzi, w rozwój swoich oddziałów terenowych, dzięki poszerzaniu kanałów sprzedaży oraz wprowadzaniu nowych produktów i usług Capital Service S.A. może poszczycić się dynamicznym wzrostem z roku na rok.
Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, know-how, odpowiednią technologię i kapitał ludzki oraz finansowy, kierownictwo firmy planuje dalszą ekspansję i intensywny rozwój. Wszystko po to, aby móc zaoferować jeszcze bardziej atrakcyjne i dopasowane do potrzeb swoich klientów produkty.

Capital Service S.A. w Ostrołęce została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *