Branża chemiczna

BTL specjalizuje się w wytwarzaniu podłoży mikrobiologicznych

Firma BTL Sp. z o.o. z Łodzi od przeszło 25 lat specjalizuje się w wytwarzaniu podłoży mikrobiologicznych. Osiągnięcia firmy to zasługa całego zespołu, który swoim zaangażowaniem  i dbałością o klienta miał duży wpływ na obecną pozycję firmy na rynku.

 
Dziś firma BTL SP. z o.o. ma w swojej ofercie bogaty asortyment pożywek mikrobiologicznych hodowlanych i diagnostycznych w postaci sypkiej i gotowej, produkowanych z największą starannością  , w oparciu o certyfikowany System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 13485:2012 oraz zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania.

 

Poza rynkiem podłoży mikrobiologicznych BTL Sp. z o.o. posiada  asortyment dedykowany dla rynku weterynaryjnego, miedzy innymi wytwarza i dystrybuuje pepsynę mającą zastosowanie  w przemyśle weterynaryjnym oraz posiada bogaty asortyment odczynników chemicznych i testów do kontroli sterylizacji oraz czystości mikrobiologicznej powietrza i powierzchni.
Firma dysponując własnym laboratorium mikrobiologicznym w 2015 poszerzyła swoją aktywność o usługi badawcze w zakresie wykonywania analiz mikrobiologicznych oraz  badań fizyko-chemicznych, a także rozwija swoją działalność poprzez realizację projektów badawczo-rozwojowych.
Firma sukcesywnie zamierza rozwijać asortyment podłoży mikrobiologicznych oraz produktów weterynaryjnych ze szczególną dbałością o jakość i wytyczne klienta.
Tym co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji to możliwość wyprodukowania podłoża odpowiadającego niestandardowym wymaganiom klienta. „Dla naszych klientów wyprodukujemy  wszystko, ale tylko z zachowaniem jakości,  pod którą bez wahania będziemy mogli się podpisać”- Aneta Drogosz- Prezes Zarządu firmy BTL Sp. z o.o.

Firma BTL Sp. z o.o. posiada szereg nagród i wyróżnień między innymi została wyróżniona w 2015 roku jako Fima Godna Zaufania, w 2012 r została wyróżniona w rankingu Diamenty Forebsa w kategorii firm o poziomie przychodów 5-50 mln PLN w województwie Łódzkim, w roku 2009 jako Przedsiębiorstwo Fair Play.

BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów w Łodzi została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *