Pozostałe branże

HEXE jest jedynym wykonawcą oznakowań marek Castorama oraz Jean Louis David

HEXE Sp. z o.o. działa na rynku reklamy od 1995 roku. Zakres działalności obejmuje wszelkie oznakowania zewnętrzne i wewnętrzne budynków, produkcję stoisk wystawienniczych oraz produktów ekspozycyjnych.

 

HEXE Sp. z o.o. działa na rynku reklamy od 1995 roku. Zarząd firmy oraz jej pracownicy wkładają dużo energii w jej rozwój oraz podwyższanie jakości zarówno obsługi klienta, jak i oferowanych produktów.
Zakres działalności obejmuje wszelkie oznakowania zewnętrzne i wewnętrzne budynków, produkcję stoisk wystawienniczych oraz produktów ekspozycyjnych, a także wiele innych produktów, często nietypowych, które można obejrzeć na stronie firmy www.hexe.pl.

 

Wśród wielu urządzeń produkcyjnych najnowszym jest profesjonalny laser tnący i grawerujący do plexi, szkła, drewna i innych materiałów. Jego zastosowanie zapewnia najwyższą szybkość i precyzję pracy oraz produkty o wyższej jakości.
HEXE Sp. z o.o. jest jedynym wykonawcą oznakowań takich marek jak Castorama czy Jean Louis David. Obsługuje klientów na terenie całego kraju, a także w innych krajach Europy.

 

Przedsiębiorstwo jest także zaangażowane we wspieranie akcji charytatywnych oraz społeczności lokalnej w organizowanych przez nich wydarzeniach.
Firma otrzymuje Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej Bisnode od 2012 roku oraz dostała wyróżnienie Gazel Biznesu w 2016 roku.

 

 

 HEXE Sp. z o.o.  w Lubiczowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *