Aktualności

Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pani Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, właścicielka firmy.

 

Higiena Serwis specjalizuje się w realizacji dostaw profesjonalnych środków czystości i higieny  już od 1998 roku.

Ofertę kieruje do wszystkich klientów instytucjonalnych oraz firm. Oferuje najwyższą jakość produktów, kompleksową ofertę, pełne zaangażowanie, doradztwo i pomoc w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań oraz usługi dostaw na najwyższym poziomie.

Higiena Serwis to stała i profesjonalna kadra. Stale podnosi kwalifikacje pracowników, standardy obsługi klienta oraz etykę biznesową. Od lat tworzy z pasją  relacje z klientami. Jest  znana ze swej terminowości, rzetelności i odpowiedzialności. Zadowolenie  klienta  to dla niej priorytet.

Higiena Serwis to godny i solidny parter w biznesie.

Swoją ofertę kieruje do wszystkich segmentów rynku, wszędzie tam, gdzie środki czystości i higieny są potrzebne. Jej klienci to zakłady przemysłowe, instytucje publiczne, hotele, restauracje, kliniki, gabinety medyczne, szkoły i przedszkola, firmy prywatne i wiele innych.

Od stycznia 2015 roku stała się importerem i wyłącznym przedstawicielem  na Polskę produktów higienicznych włoskiej marki BulkySoft, piątego co do wielkości producenta Gruppo Carrara. Produkty BulkySoft to wyjątkowa i kompleksowa oferta produktowa dla wszystkich segmentów rynku.

W ofercie Higiena Serwis znajdują się także produkty innych znanych na świecie marek specjalizujących się w branży środków czystości, takich jak: Tork, Kiehl , Tana, Hi-Prem, Katrin, Lamix, Gojo, Purell , Splast, Duotex, Ecolab.

Wszystko to sprawia, że Higiena Serwis może kompleksowo wyposażyć  firmy w wysokiej jakości produkty higieniczno – czystościowe.

Więcej o firmie pod adresem: https://www.higienaserwis.pl

 

Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *