Informacje

Adam Struzik najlepszym Marszałkiem Polski

ImageMarszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik jest najlepszym marszałkiem Polski roku 2016 – tak ocenili czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie na najlepszych radnych, marszałków województw oraz prezydentów w 2016 roku trwało od 1 stycznia do 10 lutego br. Łącznie oddano ponad 152,5 tys. głosów.

 

 

Serdecznie dziękuję za zaufanie. To dla mnie zaszczyt – napisał na swoim profilu na facebooku marszałek Adam Struzik, gdy dowiedział się o nagrodzie.

W ostatecznej rozgrywce wśród marszałków, brani byli pod uwagę ci marszałkowie, którzy uzyskali w ostatnim roku więcej niż 200 głosów. Najwięcej pozytywnych ocen uzyskał marszałek Adam Struzik.

 
Image

 Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik

 

Tytuł Samorządowca Roku dla Adama Struzika oraz specjalna nagroda serwisu Portalsamorzadowy.pl zostaną wręczone podczas gali w trakcie IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który zaplanowano na 10- 12 maja 2017 roku.

Środowiska turystyczne na Mazowszu doceniają niewątpliwy wkład Marszałka Struzika zarówno w powstanie Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w 2006 r. jak i w jej funkcjonowanie oraz rozwój przez ostatnie 10 lat, a także w rozwój gospodarki turystycznej regionu.

źródło: mrot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *