Branża chemiczna

WIBO tworzy kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości

Kosmetyki WIBO cieszą się dużym powodzeniem w Polsce, o czym świadczą bardzo dobre wyniki sprzedaży, jak również za granicą. Sprzedawane są m. in. w Turcji, Grecji, Portugalii, Rumunii ,Iraku, Iranie, Czarnogórze czy Ukrainie.

 
WIBO to jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego. Jest firmą rodzinną. Od 28 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Podąża za aktualnymi trendami wprowadzając innowacyjne produkty kosmetyczne na polski rynek już od 1989 roku. Doświadczenie i zaawansowana wiedza pozwalają oferować  młodym dynamicznym kobietom produkty najwyższej jakości. Tym, które cenią sobie nie tylko wyjątkową jakość, ale i przystępną cenę.
 
Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnej pracy firma stworzyła dwa brandy LOVELY i WIBO, które stały się jednymi z najbardziej znanych marek kosmetyków kolorowych w Polsce.
Obecnie firma rozwija się bardzo dynamicznie. Zatrudnia ponad 170 pracowników, produkuje kosmetyki na powierzchni 3700 tys m2.
 
 
W trosce o bezpieczeństwo i prawidłowe magazynowanie produktów WIBO zdecydowało się wdrożyć certyfikat ISO 22716:2007- Dobre Praktyki Produkcji (GMP). W ten sposób czuwa nad jakością i bezpieczeństwem produkcji, a także nad kontrolą procesu.
Do planowania oraz zarządzania zapasami firma zdecydowała się wprowadzić system zarzadzania ERP- Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning). Celem jego jest zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie i analiza oraz zarządzanie m. in. procesami biznesowymi, związanymi ze wszystkimi obszarami działań, tj.: zarządzaniem finansami i księgowością, środkami trwałymi, marketingiem, sprzedażą i zakupami, magazynem i zapasami, produkcją serwisem oraz projektem.
Firma posiada również wysoce wyspecjalizowany dział Research&Development pracujący nad nieustannym doskonaleniem produktów i wprowadzaniem nowych innowacyjnych rozwiązań.
Korzystając z bieżących trendów oraz nowych technologii WIBO tworzy kosmetyki kolorowe o wysokiej  jakości. Począwszy od kosmetyków do oczu, cery, ust , paznokci czy całego ciała. Odnosząc się do potrzeb klientek systematycznie wprowadza innowacyjne produkty nie tylko kolorowe, ale również pielęgnacyjne. Cieszą się one dużym powodzeniem w Polsce, o czym świadczą bardzo dobre wyniki sprzedaży, jak również za granicą, sprzedawane są m. in. w Turcji, Grecji, Portugalii, Rumunii ,Iraku, Iranie, Czarnogórze czy Ukrainie.
Największym kapitałem firmy są jednak ludzie: zaangażowani, pełni pasji do pracy, dynamiczni i wykształceni.
Ten potencjał jest dla WIBO najważniejszy.

Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Kartuzach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 
Więcej informacji o firmie pod adresem:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *