Pozostałe branże

JANTAR prowadzi różnorodną działalność w dziewięciu województwach

Główne kierunki działalności firmy to usługi technicznej i fizycznej ochrony, sprzątanie, produkcja płatków ziemniaczanych, transformatorów, cewek, rękawic roboczych, handel (komputery i urządzenia fiskalne, odzież robocza, RTV i AGD) oraz wypoczynek i rehabilitacja.

 
JANTAR Sp. z o.o. w Słupsku istnieje na pomorskim rynku od 1989 r. Posiada ugruntowaną pozycję i cieszy się renomą i uznaniem wśród wielu przedsiębiorców i instytucji.
Jako firma z wieloletnimi doświadczeniami, świadczy usługi mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo klientów oraz wizerunek spółki. Potwierdzają to uzyskane Certyfikaty Systemu Jakości ISO oraz medale europejskie.
 
 
Firma wciąż poznaje i wdraża nowe sposoby efektywnego wykonywania usług, dzięki czemu stara się być bardziej konkurencyjna. Stale dostosowuje swoje oferty do potrzeb i oczekiwań klientów. Negocjuje ceny, oferuje krótkie terminy realizacji zamówień oraz korzystne formy i warunki płatności.
Profesjonalizm, sprawny system zarządzania, dobre wyniki finansowe, elastyczność – to walory, dzięki którym jest wiarygodnym partnerem. Prowadzi różnorodną działalność w kilkunastu dużych miastach, w dziewięciu województwach.


Główne kierunki działalności firmy:

– usługi technicznej i fizycznej ochrony (monitoring)

 
Któż z nas nie troszczy się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny? Ma to szczególne znaczenie w świecie, w którym liczba przestępstw rośnie w zastraszającym tempie. W związku z tym liczą się wszelkie zabezpieczenia mają na celu ograniczenie możliwości dokonania skutecznego napadu, włamania, kradzieży lub co najmniej zminimalizowania wielkości strat związanych z tym. Niestety często sami nie jesteśmy w stanie przeciwdziałać czy zapobiegać mogącym wystąpić niebezpieczeństwom. Dlatego, dla uzyskania gwarancji, najkorzystniej jest przenieść ryzyko związane z możliwymi stratami na firmę specjalizującą się w ochronie, wyposażoną w niezbędny sprzęt oraz posiadającą licencjonowaną kadrę.

– sprzątanie (usługi porządkowo-czystościowe)
 
 
JANTAR Sp. z o.o. wykonuje sprzątanie zarówno w niewielkich pomieszczeniach biurowych, jak i wielkopowierzchniowych obiektach. Świadczy także specjalistyczne usługi czyszczenia linii technologicznych i hal produkcyjnych. Aktualnie jest jedną z nielicznych firm w regionie,tóre specjalizują się w profesjonalnym sprzątaniu i myciu zakładów przemysłowych, zakładów spożywczych oraz szpitali, w tym sal operacyjnych.
 
 
– produkcja: płatków ziemniaczanych, transformatorów, cewek, rękawic roboczych
Zakład Przetwórstwa Ziemniaków STOLON to producent płatków ziemniaczanych spożywczych,
otrzymywanych z wyselekcjonowanych odmian ziemniaków jadalnych nie modyfikowanych genetycznie. Surowiec uprawiany jest pod ścisłym nadzorem w Polsce – w regionie słynącym z upraw
ziemniaków.
Zakład Elektromechaniczny jest producentem transformatorów i cewek do styczników, przekaźników i elektromagnesów.

-handel (komputery i urządzenia fiskalne, odzież robocza, RTV i AGD)

– wypoczynek i rehabilitacja

JANTAR Sp. z o.o. oferuje także wypoczynek i rehabilitację w swoich ośrodkach w Polanicy Zdroju i Kołobrzegu.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem świadczy usługi mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo klientów oraz wizerunek spółki. Zaangażowanie pracowników pozwala na elastyczne dostosowywanie się do rosnących wymagań różnorodnych kontrahentów, z którymi prowadzona jest długoletnia i owocna współpraca. Ich opinie i referencje są najlepszą rekomendacją.

JANTAR Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej informacji o firmie na stronie www.jantar.slupsk.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *