Branża informatyczna

JCommerce wspiera firmy w procesie cyfrowej transformacji

JCommerce SA to firma typu software house, działająca na rynku od 2005 roku. Firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT, przede wszystkim w technologiach Java, .NET, PHP, Front-End, a także wdrożeniach systemów Business Intelligence i ERP.

 
Dla swoich klientów realizuje projekty programistyczno-wdrożeniowe, świadczy usługi outsourcingu IT, a także oferuje usługi konsultingowe w zakresie digitalizacji i cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.
 
 
Od 12 lat firma łączy kompetencje programistyczne ze znajomością procesów biznesowych, dzięki czemu jest w stanie oferować klientom wszechstronne usługi z zakresu nowoczesnych technologii informacyjnych, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Siedziba główna JCommerce zlokalizowana jest w Katowicach, jednak szybki rozwój firmy zaowocował powstaniem sieci oddziałów zlokalizowanych w ośmiu miastach w całej Polsce: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie, Opolu oraz Bielsku-Białej.
Doświadczanie biznesowe sprawia, że firma jest stałym partnerem technologicznym takich międzynarodowych firm jak ING Bank Śląski, którą wspiera w procesie cyfrowej transformacji i rozwoju systemów dla sektora finansowego.
 
 
Poza polskim rynkiem JCommerce świadczy również swoje usługi klientom zagranicznym, przede wszystkim z Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Obecnie specjaliści firmy realizują projekty dla klientów z 13 krajów na całym świecie w takich branżach jak: produkcja przemysłowa, finanse, telekomunikacja, przemysł farmaceutyczny, budownictwo i nieruchomości, a także handel i usługi.
Silną pozycję wśród największych polskich firm informatycznych potwierdza Raport Computerworld TOP200 2016, w którym spółka JCommerce zajęła 4 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy usług wynajmu pracowników IT w Polsce.
 
 
JCommerce S.A. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Strona firmy:

http://www.jcommerce.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *