Branża handlowa

Ragra Cars – wyjątkowe auta, dopasowane do Twoich potrzeb

Firma Ragra Cars działa na rynku od 30 lat, przekształcając się w tym czasie i ewoluując z dnia na dzień. Dziś Ragra Cars to sprzedaż aut luksusowych, w dużej mierze aut amerykańskich, wyjątkowych i dopasowanych perfekcyjnie do potrzeb klienta. Firmie zależy na zadowoleniu klientów oraz na budowaniu długotrwałych relacji.

   
Z doświadczenia wiemy, że klient, który nam zaufa, zawsze do nas wróci. Nasza więź z klientem nie kończy się w momencie zakupu auta, dbamy także o ciągłą eksploatację, naprawy oraz dobre samopoczucie i komfort. Ponadto pomagamy przy formalnościach związanych z uzyskaniem leasingu czy kredytu. Znajdujemy najkorzystniejsze oferty i odciążamy naszego klienta, zajmując się stroną formalną tych procedur. Dysponujemy także autami zastępczymi oraz pomocą drogą, czyniąc dzięki temu naszą firmę w 100% kompleksową, mówi Sandra Kardasz, Marketing Manager Ragra CARS.

 
 
 
 
Auta w naszym salonie to wyjątkowe okazy. Wkładamy w nie całe serce i dokładamy wszelkich starań, aby dla swojego nowego właściciela były  spełnieniem marzeń i służyły mu przez długie lata. Dlaczego sprzedajemy auta z USA? Bo wiemy, że są one bezpieczne, mają dużą moc i robią ogromne wrażenie! A co jeśli ktoś nie jest zwolennikiem pojazdów spoza USA? Nic nie szkodzi, sprzedajemy także auta nieamerykańskie, chcemy przecież, żeby każdy znalazł coś dla siebie, dodaje Sandra Kardasz.

    Poza salonem samochodowym, znajdującym się w Poznaniu w Kinepolis, Ragra Cars prowadzi także komis samochodowy oraz serwis. Jako jedna z niewielu firm udziela gwarancji na zakupione auta używane.

 
Wiemy, że pojazdy, które sprzedajemy są autami najwyższej klasy. Nie sprzedajemy niczego, czym sami nie chcielibyśmy jeździć, zapewnia Sandra Kardasz.

    Rozwój to dla Ragra Cars podstawa, stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej i nie spoczywa na laurach dotychczasowych sukcesów. Poza sprzedażą aut, stara się rozwijać działalność, stawiając sobie nowe wyzwania.

Postanowiliśmy wykorzystywać wybrane części aut, tworząc z nich oryginalne moto-meble. Wzbogaciliśmy już nasz salon o kanapę z tylnej części Chevroleta,  stolik kawowy, podparty silnikiem od Dodge’a, biurka, których nogi zamieniliśmy na 20’calowe koła czy też umywalkę, do produkcji której wykorzystaliśmy skrzynię biegów. Na zamówienie możemy wykonać wszystko to, co podpowiada wyobraźnia, mówi Sandra Kardasz.

 
 
    Najbliższe lata to dla Ragra Cars czas na dynamiczny rozwój. Firma planuje wykorzystać swój ogromny potencjał, aby osiągać w branży motoryzacyjnej jeszcze większe sukcesy. Chce wyróżniać się i zaskakiwać z dnia na dzień. Bycie przeciętnym jej nie interesuje, bowiem chce być najlepsza, a opinie klientów utwierdzają ją w tym, że jest na dobrej drodze.

Ragra Cars Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *