Branża handlowa

Hurtownia SMAK – lider z Nowego Targu

Hurtownia SMAK powstała w 1994 roku w Nowym Targu i od tego czasu stała się największą hurtownią artykułów spożywczych na całym Podhalu. To w całości Polska firma, wspierająca polski rynek i przedsiębiorców.

Od 23 lat misją hurtowni jest budowanie przedsiębiorstwa, będącego wizytówką regionu, z którego się wywodzi. Swój cel realizuje z sukcesem, przez kompleksową ofertę, szybką dostawę, atrakcyjne ceny, dogodne warunki handlowe oraz miłą obsługę.

Doświadczenie i wiedza

Hurtownia SMAK może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą na temat potrzeb rynku i konsumentów. Cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów, których liczba powiększa się z każdym kolejnym rokiem działalności hurtowni.

Partnerstwo, rzetelność i lojalność – te wartości wyznaczają kierunek, w jakim podąża hurtownia SMAK. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo związane jest z regionem, z którego się wywodzi – lokalny patriotyzm oraz wspieranie rodzimego rynku mają swoje odzwierciedlenie w oferowanym asortymencie, jak i w profesjonalnym podejściu do każdego klienta. Dzięki nieustannemu podnoszeniu standardów obsługi, hurtownia SMAK jest marką godną zaufania.

Profesjonalna obsługa i znajomość rynku

Hurtownia SMAK wykorzystuje nowoczesne techniki komunikacji, dzięki czemu szybko i skutecznie dociera do wszystkich swoich klientów detalicznych, jak i hurtowych. Zdobyte doświadczenie ma realny wpływ na kształtowanie lokalnego rynku oraz handlu w tym regionie, dzięki czemu na bieżąco może ulepszać i unowocześniać poszczególne działy, jak i wykorzystywać najlepsze rozwiązania biznesowe.

Hurtownia SMAK spełnia wysokie standardy obsługi klienta, zapewniając dogodne warunki zakupu oraz regularne wsparcie promocyjne. Dzięki dołączeniu do Polskiej Grupy Handlowej ALFA, hurtownia SMAK wzbogaciła ofertę handlową oraz umocniła swoją pozycję, stając się liderem na rynku Podhala.

Dla hurtowni SMAK zadowolenie klientów jest najważniejsze, dlatego oferuje ponad 4500 pozycji asortymentowych, w tym regionalne marki oraz wzbogaconą ofertę owoców, warzyw i nabiału.

Priorytetem Hurtowni SMAK jest sprawna, szybka i kompleksowa obsługa partnerów biznesowych. Realizuje go przez profesjonalny zespół przedstawicieli handlowych, dział sprzedaży i telemarketing. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także unowocześniając komunikację z konsumentem, dostępna jest platforma E-hurt, usprawniająca system elektronicznych zamówień.

Hurtownia SMAK realizując swoje cele i misję, dąży do umacniania swojej pozycji lidera na rynku Podhala.

Hurtownia SMAK Grzegorz Krężołek Spółka Jawna w Nowym Targu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *