Branża handlowa

Bamal Polska GROUP w czołówce dostawców na rynku FMCG w Polsce

Obecnie Firma Bamal Polska GROUP zajmuje się handlem importowaną chemią gospodarczą i  kosmetykami  z krajów Beneluksu, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii i sprzedaży jej za granicą oraz na terenie całej Polski gdzie posiada ponad 1200 partnerów. Dzięki możliwości sprzedaży na TAX FREE oraz SAD czynnie współpracuje z kontrahentami z wielu krajów m.in. Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Litwy, Łotwy, Anglii, Armenii czy Azerbejdżanu.

 
Początki firmy Bamal sięgają lat 2004-2005. W tym okresie firma ta zajmowała się głównie handlem z krajami bloku wschodniego – głównie z Ukrainą. W latach późniejszych prężnie rozwijała i rozszerzyła się działalność firmy w Polsce. Przyczyniło się to do jej powiększenia o kilka oddziałów w różnych rejonach kraju.

Dzięki zainteresowaniu klientów oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu, w grudniu 2012 r. dynamicznie działające firmy Bamal oraz Bamal Polska połączyły się w istniejącą aktualnie Spółkę Bamal Polska GROUP. Fuzja ta spowodowała, iż podpisane zostały korzystne umowy z zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu oferuje jedne z najniższych cen chemii gospodarczej w Polsce. Wartość rynkowa firmy w marcu 2016 r.  wyniosła 45 mln zł. (średnia  z dwóch wartości rynkowych firmy przy zastosowaniu wskaźników giełdowych C/Z i C/WK z marca 2016 r.)

    Odbiorcami firmy są głownie hurtownie, ale również sklepy detaliczne i niewielkie sieci handlowe. Głównymi atutami poza atrakcyjnymi cenami jest kompleksowa obsługa logistyczna oraz pomoc przy zakładaniu nowych punktów sprzedaży.

Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza czynią  firmę Bamal Polska GROUP przyjazną i otwartą dla nowych kontrahentów. Jako swój priorytet firma wymienia satysfakcję i zadowolenie konsumenta. Dzięki rzetelności oraz zaufaniu firma buduje długofalowe relacje z  odbiorcami jak i dostawcami, co pozwala na ciągły rozwój.

Załoga Bamal Polska GROUP nie boi się wyzwań i stara się, aby usługi przez nią oferowane były zawsze na najwyższym poziomie. To pozwala wyróżnić się wśród konkurencji. Najważniejsi fachowcy są związani z  hurtownią od samego początku – nadzorują i pomagają w prowadzeniu i unowocześnianiu firmy.

W listopadzie 2013 r. firma przeniosła  działalność do nowoczesnego magazynu wysokiego składowania. Dzięki bliskości powierzchni biurowych oraz magazynowych, wyszkoleni pracownicy są w stanie jeszcze sprawniej i szybciej pracować dla potrzeb klientów.

„Stale szukamy nowych rozwiązań, które sprawiają, że współpraca z nami staje się jeszcze bardziej prosta i wygodna, bo zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją”, mówi prezes Zarządu Bamal Polska GROUP Tomasz Małek.

Od początku Bamal Polska GROUP kieruje się 3 wytycznymi, które sprawiają, że jest najlepsza na rynku. Szanuje klienta i  ma do niego indywidualne podejście. Jest świadoma, że największym kapitałem są jej pracownicy, dlatego tak wielką wagę przykłada do tworzenia przyjaznego i stabilnego środowiska pracy. Najwyższy nacisk kładzie na jakość i cenę dostępnych produktów, co przekłada się na pozycję lidera na rynku.

Bamal Polska GROUP Sp. z o.o. Sp.k. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego w kategoriach:
* XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016
* IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016
* IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *