Przemysł drzewny i papierniczy

Horse ma doświadczenie w branży drzewnej i obsłudze magazynów depot

Firma Horse została założona w styczniu 2012 roku. Z pozoru jest to firma  bardzo młoda, ale jej założyciele mają ponad osiemnastoletnie  doświadczenie w branży drzewnej w produkcji  deski paletowej, palet, wyrobów tartacznych i prowadzeniu z pełną obsługą magazynów depot dla kontrahentów zagranicznych.

Obecnie Horse  prowadzi i samodzielnie zarządza 2 magazynami depot dla kontrahentów holenderskich. Obsługuje programy międzynarodowe EPP do ewidencjonowania przepływu i obrotu paletami należącymi do holdingu.
Firma Horse gwarantuje nie tylko wysoki profesjonalizm świadczonych przez siebie usług. Dzięki temu, że posiada własny tartak, jest w stanie od samego początku w pełni kontrolować jakość swojego produktu.

Oferuje wysokiej klasy drewno opałowe z certyfikatem FSC ® i PEFC w szerokiej gamie asortymentowej.
Spółce zależy na podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników.  Kadra administracyjna to zespół wykształconych, wykwalifikowanych i uśmiechniętych kobiet, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Głównym celem spółki Horse jest utrzymanie pozycji lidera w zakresie produkcji opakowań drewnianych, napraw i świadczenia usług w zakresie samodzielnego zarządzania magazynami  Depot każdego rodzaju, nie tylko w obszarze regionalnym, ale krajowym i międzynarodowym.
Firma dąży do  spełniania bardzo wysokich oczekiwań swoich klientów świadcząc usługi według europejskich standardów jakościowych. W znacznej mierze cel jest już osiągany.
Współpracuje  z kontrahentami specjalizującymi się w POOLINGU paletowym dla przemysłu chemicznego PP i PE.
Opakowania Horse są certyfikowane FSC® i PEFC i służą do transportu granulatów.
Spółka dąży wciąż do samodoskonalenia zapewniając szeroko pojętą infrastrukturę i nowoczesny park maszynowy i transport.
Horse chce w dalszym ciągu inwestować  w nowoczesne technologie, zapewniając większą wydajność pracy i krótszy czas realizacji zleceń, niezmiernie wysoką jakość i korzystne ceny. Dążeniem kadry  kierowniczej jest ciągły rozwój i doskonalenie w systemie zarządzania jakością, szkolenia kadry pracowniczej.
Główne założenia i cele
•    Doskonalenie organizacji pracy w firmie
•    Ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
•    Poprawa funkcjonowania procesu produkcji
•    Zwiększenie wydajności w świadczonych usługach w zakresie napraw i sortowań
•    Rozwój i doskonalenie zasobów ludzkich
•    Rozszerzenie obszaru działalności firmy i zdobycie nowych klientów
•    Zaspokojenie potrzeb klientów oraz zdobywanie ich zaufania, które odpowiadają ich oczekiwaniom i wymaganiom.
•    Poszukiwanie nowych klientów oraz utrwalanie partnerskiej i przyjaznej współpracy z obecnymi klientami
•    Systematyczne podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej dzięki szkoleniom
Wizja
Spółka zamierza oferować usługi i produkty na światowych standardach. Certyfikaty FSC, PEFC i ISO 9001:2015 mają być narzędziem do osiągnięcia celów.
Zdobycie  tytułu Geparda Biznesu 2016  motywuje Horse do dalszego jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju. Dlatego Horse poszukujemy firm chętnych do współpracy w zakresie kompleksowej obsługi depot.
Horse dysponujemy halami  produkcyjno-magazynowymi  o powierzchni ponad 1500 mkw. oraz placami składowymi o powierzchni ponad 30 tys. mkw.   Jednak największym kapitałem  spółki są  profesjonalni i oddani swojej pracy ludzie.

Horse Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016, IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Zapraszamy do polubienia strony firm:   https://www.facebook.com/horse.baza/

i odwiedzenia jej witryny internetowej:  http://www.pphuhorse.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *