1Mazowieckie

HYDRO-INSTAL – Gepard Biznesu 2018 z Ostrołęki

HYDRO-INSTAL T. Sieruta, B. Sieruta S. J. to firma rodzinna powstała w 1996 roku w Ostrołęce. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem skupiającym w swoim zakresie działalności trzy działy.

Te działy to:

* zbiorniki i urządzenia ze stali kwasoodpornej – produkuje zbiorniki procesowe i magazynowe  dla wszystkich gałęzi przemysłu (browarniczy, spożywczy, mleczarski, farmaceutyczny, kosmetyczno-chemiczny, petrochemiczny)

link do filmu produkcja zbiorników: https://www.youtube.com/watch?v=Hd9vQIuroN0

* łyżki i osprzęt koparkowy – produkuje łyżki do koparek i ładowarek,

                        link do filmu produkcja łyżek: https://www.youtube.com/watch?v=tKBRypTBnDU

* instalacje przemysłowe – oferuje kompleksową obsługę inwestycji z zakresu wentylacji, klimatyzacji i instalacji sanitarnych.

Tworzy produkty wysokiej jakości, a jej rozwiązania i technologie dostosowuje do potrzeb klientów. I tak wdrożyła do swojej produkcji mikrobrowary, które sprawdzają się zarówno w restauracjach, hotelach, pubach jak i  w prywatnych domach  pasjonatów piwa czy w laboratoriach większych browarów. Oprócz typowych funkcji związanych z warzeniem piwa jej mikrobrowary stanowią także element reklamowy i dekoracyjny. Nic nie wzbudza bowiem większego zainteresowania i zachwytu jak uwarzenie piwa na oczach klientów, czy nawet przez nich samych. Konstrukcja, projekt technologiczny i bezproblemowa obsługa mikrobrowarów zadowala zarówno wymagających i doświadczonych piwowarów jak i nowicjuszy. Urządzenia te  dają możliwość eksperymentów i warzenia piw, których nigdy nie podjęłyby się duże browary przemysłowe.

Większość procesów technologicznych w firmie jest w pełni zautomatyzowana, co zwiększa efektywność pracy. Umożliwia to bogato wyposażony park maszynowy, który ostatnio firma powiększyła o autonomiczną instalację do spawania plazmowego wraz z głowicą, zestaw do spawania orbitalnego, zwijarkę oraz automatyczną przecinarkę do cięcia termicznego. Dlatego też, oferowane przez firmę produkty są precyzyjnie wykonane i gwarantują komfort pracy oraz długotrwałe użytkowanie. Pasja, zaangażowanie i jakość wykonania sprawiają, że wyróżnia się pośród innych producentów.

Cel na najbliższe lata to dalszy rozwój firmy, rozbudowa parku maszynowego oraz poszerzenie oferty o nowe produkty.

Firma planuje wprowadzić nowe, nieznane jeszcze w Polsce technologie. Pozwoli to jej zaistnieć w kolejnych gałęziach przemysłu i wykorzystać jej rozwiązania w nowych dziedzinach a z tak profesjonalnym i  kreatywnym zespołem pracowników to tylko kwestia czasu.

Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. w Ostrołęce została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018, w XI edycji Konkursu Efektywna 2018, w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 oraz VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. w Ostrołęce rozwija się bowiem dynamicznie (średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2015-2016 wyniosła w jej przypadku 30,4 proc.) i efektywnie (średni stosunek zysku netto do przychodów w  latach 2015 i 2016 r. osiągnął poziom 16,4 proc). To przyniosło jej tytuły Gepard Biznesu 2018,  Efektywna 2018 i Mocna Firma Godna Zaufania 2018.

Wartość rynkowa Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. w Ostrołęce w marcu 2017 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 37 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2018.

Więcej o firmie na stronie: www.hydro-instal.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *