Dolnośląskie

Terytorium Sp. z o.o. to Brylanty Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepardy Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2018

Terytorium Sp. z o.o. w Bielanach Wrocławskich została wyróżniona w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018, w XI edycji Konkursu Efektywna Firma 2018, w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 oraz VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Terytorium Sp. z o.o. rozwija się bowiem dynamicznie (średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2015-2016 wyniosła 342,9 proc.) i efektywnie (średni stosunek zysku netto do przychodów w  latach 2015 i 2016 r. osiągnął poziom 9,1 proc). To przyniosło jej tytuły Gepard Biznesu 2018,  Efektywna 2018 i Mocna Firma Godna Zaufania 2018.

Wartość rynkowa Terytorium Sp. z o.o. w marcu 2017 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez IEB na 20 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2018.

Agencja Reklamowa Terytorium od 15 lat wspiera sprzedaż najlepszych marek.

Posiada własny, solidnie wyposażony park maszynowy. Ma możliwość obróbki różnych materiałów. Od szerokiej gamy tworzyw sztucznych po drewno, materiały drewnopochodne, płyty meblowe, płyty MDF. Pracuje także w ciężkich materiałach takich jak stal czy aluminium. We własnym zakresie realizuje lakierowanie proszkowe i wodne. Zapewnia obsługę logistyczną, montażową i serwisową z wykorzystaniem własnych, przeszkolonych i posiadających uprawnienia do pracy w punktach sprzedaży ekip. Realizuje zlecenia na terenie całej Polski i za granicą. Swoją ofertę adresuje przede wszystkim do pracowników działów Sprzedaży, Trade Marketingu, Category Managementu, Marchandisingu i Wizualizacji.

 

Pracuje z najlepszymi. Realizuje projekty dla dużych, wymagających marek. Na swoim koncie ma tysiące ciekawych projektów. Do każdego z nich podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Każdy to nowe doświadczenie i rozwój. Śledzi trendy w designie, stosowanych materiałach i technologiach. Wszystkie te nurty stara się ambitnie łączyć, dzięki temu realizacje firmy są innowacyjne i świeże. Grono jej kontrahentów to w przeważającej mierze stałe, wieloletnie współprace. Największą radością i dumą firmy jest to, że klienci ją polecają.  Lubi swoich klientów, a oni ją lubią.

Więcej informacji o firmie pod adresem www.grupaterytorium.pl

Instytut Europejskiego Biznesu powstał 12 grudnia 2005 r. w Warszawie, zajmuje się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw oraz eksportu. W ciągu 13 lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opiera głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne. Badania eksportu IEB prowadzi według informacji pozyskanych z Urzędów Celnych.

IEB organizuje Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc.,  IEB przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS Instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów jest wyższy niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych IEB liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Od 2013 r. na podstawie danych z Urzędów Celnych IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company.  Tytuł Światowa Firm Worldwide Company przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do IEB zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w konkursach IEB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *