Ubezpiecza majątek wartości 20 mld zł

"Jako niezależny doradca w branży ubezpieczeniowej, nasza firma specjalizuje się w obsłudze urzędów, szpitali, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, w tym spółek giełdowych w zakresie procesu zwanego „zarządzanie ryzykiem”, informuje Rafał Holanowski, Prezesa Zarządu Supra Brokers sp. z o.o. we Wrocławiu.

 

Rafał Holanowski, Prezesa Zarządu Supra Brokers sp. z o.o. we Wrocławiu

Supra Brokers Sp. z o.o. to jeden z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Na rynku brokerskim funkcjonuje od ponad 14 lat. Początkowo w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, aktualnie jest spółką kapitałową o kapitale zakładowym 501 800 PLN. Supra Brokers Sp. z o.o. jest liderem w obsłudze sektora finansów publicznych. Jako niezależny doradca w branży ubezpieczeniowej, specjalizuje się w obsłudze urzędów, szpitali, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, w tym spółek giełdowych w zakresie procesu zwanego „zarządzanie ryzykiem”. Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu, ale przedstawicielstwa obsługują klientów na terenie całej Polski.

Działa jako niezależny doradca w imieniu i na rzecz klientów. Jest najbardziej doświadczonym brokerem w zakresie Prawa zamówień publicznych. Do tej pory spółka przeprowadziła około 2000 przetargów. Współpracuje z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na terenie naszego kraju. Obsługuje ponad 750 firm w Polsce, ubezpiecza majątek o wartości ponad 20 mld PLN, a w jednostkach klientów firmy, pracuje ponad 100 000 pracowników.

Supra Brokers Sp. z o.o. świadczy usługi pełnego serwisu brokerskiego od audytu i analizy ryzyk, poprzez opracowanie i wdrożenie programu ubezpieczeniowego, do aktywnej pomocy w likwidacji szkód i dochodzeniu praw ubezpieczeniowych w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Gwarantuje najwyższą jakość usług przyczyniając się do poprawy ładu organizacyjnego  oraz wyników uzyskiwanych przez firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *