Pozostałe branże

Ubezpiecza majątek wartości 20 mld zł

"Jako niezależny doradca w branży ubezpieczeniowej, nasza firma specjalizuje się w obsłudze urzędów, szpitali, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, w tym spółek giełdowych w zakresie procesu zwanego „zarządzanie ryzykiem”, informuje Rafał Holanowski, Prezesa Zarządu Supra Brokers sp. z o.o. we Wrocławiu.

 

Rafał Holanowski, Prezesa Zarządu Supra Brokers sp. z o.o. we Wrocławiu

Supra Brokers Sp. z o.o. to jeden z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Na rynku brokerskim funkcjonuje od ponad 14 lat. Początkowo w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, aktualnie jest spółką kapitałową o kapitale zakładowym 501 800 PLN. Supra Brokers Sp. z o.o. jest liderem w obsłudze sektora finansów publicznych. Jako niezależny doradca w branży ubezpieczeniowej, specjalizuje się w obsłudze urzędów, szpitali, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, w tym spółek giełdowych w zakresie procesu zwanego „zarządzanie ryzykiem”. Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu, ale przedstawicielstwa obsługują klientów na terenie całej Polski.

Działa jako niezależny doradca w imieniu i na rzecz klientów. Jest najbardziej doświadczonym brokerem w zakresie Prawa zamówień publicznych. Do tej pory spółka przeprowadziła około 2000 przetargów. Współpracuje z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na terenie naszego kraju. Obsługuje ponad 750 firm w Polsce, ubezpiecza majątek o wartości ponad 20 mld PLN, a w jednostkach klientów firmy, pracuje ponad 100 000 pracowników.

Supra Brokers Sp. z o.o. świadczy usługi pełnego serwisu brokerskiego od audytu i analizy ryzyk, poprzez opracowanie i wdrożenie programu ubezpieczeniowego, do aktywnej pomocy w likwidacji szkód i dochodzeniu praw ubezpieczeniowych w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Gwarantuje najwyższą jakość usług przyczyniając się do poprawy ładu organizacyjnego  oraz wyników uzyskiwanych przez firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *