Dobry sprzęt sportowy

"Stale śledzimy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne. Czuwamy, by nasz sprzęt spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa, a stylistykę powierzamy doświadczonym projektantom z Włoch, Niemiec i Skandynawii", mówi Maciej Batkowski, prezes Bat Sport Sp. z o.o. Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Maciej Batkowski, prezes Bat Sport Sp. z o.o. Sp. z o.o. w Warszawie
 

Sport to sposób na zachowanie zdrowia i szczupłej sylwetki, a także ogromna frajda niezależnie od naszego wieku i umiejętności. Większość z nas na pytanie: „Czy chciałbyś uprawiać sport?” odpowiada: „Tak!”. Jednak ciągle coś nas powstrzymuje – brak czasu, brak pomysłu na aktywny wypoczynek, brak odpowiedniego sprzętu. I tak zamiast ścigać się z dzieckiem na rolkach po parku lub rywalizować z kolegami przy stole pingpongowym, w najlepszym przypadku wybieramy niedzielny spacer.
Nie musi tak być. Sprzęt sportowy polskiej marki BATSPORT ułatwi wam rozpoczęcie przygody ze sportem i sprawi, że przyniesie wam ona mnóstwo radości i satysfakcji. BATSPORT to szeroka kolekcja produktów sportowych dla dorosłych i dzieci, na każdą porę roku, kreowana z myślą o wszystkich, którzy chcą uprawiać sport.

Historia marki BATSPORT sięga 2002 roku, kiedy rozpoczęliśmy produkcję stołów i akcesoriów do gry w tenisa stołowego oraz sprzętu fitness. Odnieśliśmy sukces. Dziś marka BATSPORT to m.in. rolki, łyżwy, hulajnogi, sprzęt i akcesoria fitness, sprzęt do gry w badmintona oraz koszykówkę, akcesoria do nordic walkingu i linia produktów outdoor. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jakich produktów szukacie – nowoczesnych, bezpiecznych, a przede wszystkim dostosowanych do waszych potrzeb i umiejętności. Aby sprostać tym oczekiwaniom stale śledzimy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne. Czuwamy, by nasz sprzęt spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa, a stylistykę powierzamy doświadczonym projektantom z Włoch, Niemiec i Skandynawii.
 

To, co nas wyróżnia to troska o indywidualne potrzeby klientów. Zwracamy szczególną uwagę na różnice w możliwościach fizycznych poszczególnych grup użytkowników, w tym dzieci i młodzieży. To dlatego w naszej ofercie znajdziecie sprzęty odpowiednie dla różnych poziomów zaawansowania, w kilku wersjach wyposażenia, a także produkty o zmiennych parametrach, takie jak dziecięce łyżwy i rolki z REGULACJĄ ROZMIARU oraz regulowane na długość kije trekkingowe. Co ważne, w odróżnieniu od światowych marek, które ujednolicają swoje produkty aby zaspokoić wymagania globalnego odbiorcy, dbamy też o specyficzne potrzeby polskich klientów oferując m.in. łyżwy hokejowe projektowane pod szerszą od średniej europejskiej stopę. Ponadto, na każdym kroku staramy się o zachowanie proporcji między dobrą jakością a rozsądną ceną naszych produktów, pamiętając, że polscy odbiorcy cenią inwestycje mądre i trwałe.
 

Coraz więcej osób w Polsce jest skłonnych inwestować w dobry sprzęt sportowy w trosce o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli jesteś jedną z nich, na pewno docenisz wszechstronność naszej oferty. Czy to na podwórku, w hali sportowej, nad polskim jeziorem czy na śródziemnomorskiej plaży, gwarantujemy, że sprzęt sportowy marki BATSPORT przyniesie radość i satysfakcję ze sportu tobie i twojej rodzinie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub uzyskać fachową poradę, skontaktuj się nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy ci wybrać sprzęt najlepszy dla ciebie.
My już od dawna kochamy sport. Czas na Twój ruch!
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *