Pozostałe branże

Dobry sprzęt sportowy

"Stale śledzimy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne. Czuwamy, by nasz sprzęt spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa, a stylistykę powierzamy doświadczonym projektantom z Włoch, Niemiec i Skandynawii", mówi Maciej Batkowski, prezes Bat Sport Sp. z o.o. Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Maciej Batkowski, prezes Bat Sport Sp. z o.o. Sp. z o.o. w Warszawie
 

Sport to sposób na zachowanie zdrowia i szczupłej sylwetki, a także ogromna frajda niezależnie od naszego wieku i umiejętności. Większość z nas na pytanie: „Czy chciałbyś uprawiać sport?” odpowiada: „Tak!”. Jednak ciągle coś nas powstrzymuje – brak czasu, brak pomysłu na aktywny wypoczynek, brak odpowiedniego sprzętu. I tak zamiast ścigać się z dzieckiem na rolkach po parku lub rywalizować z kolegami przy stole pingpongowym, w najlepszym przypadku wybieramy niedzielny spacer.
Nie musi tak być. Sprzęt sportowy polskiej marki BATSPORT ułatwi wam rozpoczęcie przygody ze sportem i sprawi, że przyniesie wam ona mnóstwo radości i satysfakcji. BATSPORT to szeroka kolekcja produktów sportowych dla dorosłych i dzieci, na każdą porę roku, kreowana z myślą o wszystkich, którzy chcą uprawiać sport.

Historia marki BATSPORT sięga 2002 roku, kiedy rozpoczęliśmy produkcję stołów i akcesoriów do gry w tenisa stołowego oraz sprzętu fitness. Odnieśliśmy sukces. Dziś marka BATSPORT to m.in. rolki, łyżwy, hulajnogi, sprzęt i akcesoria fitness, sprzęt do gry w badmintona oraz koszykówkę, akcesoria do nordic walkingu i linia produktów outdoor. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jakich produktów szukacie – nowoczesnych, bezpiecznych, a przede wszystkim dostosowanych do waszych potrzeb i umiejętności. Aby sprostać tym oczekiwaniom stale śledzimy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne. Czuwamy, by nasz sprzęt spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa, a stylistykę powierzamy doświadczonym projektantom z Włoch, Niemiec i Skandynawii.
 

To, co nas wyróżnia to troska o indywidualne potrzeby klientów. Zwracamy szczególną uwagę na różnice w możliwościach fizycznych poszczególnych grup użytkowników, w tym dzieci i młodzieży. To dlatego w naszej ofercie znajdziecie sprzęty odpowiednie dla różnych poziomów zaawansowania, w kilku wersjach wyposażenia, a także produkty o zmiennych parametrach, takie jak dziecięce łyżwy i rolki z REGULACJĄ ROZMIARU oraz regulowane na długość kije trekkingowe. Co ważne, w odróżnieniu od światowych marek, które ujednolicają swoje produkty aby zaspokoić wymagania globalnego odbiorcy, dbamy też o specyficzne potrzeby polskich klientów oferując m.in. łyżwy hokejowe projektowane pod szerszą od średniej europejskiej stopę. Ponadto, na każdym kroku staramy się o zachowanie proporcji między dobrą jakością a rozsądną ceną naszych produktów, pamiętając, że polscy odbiorcy cenią inwestycje mądre i trwałe.
 

Coraz więcej osób w Polsce jest skłonnych inwestować w dobry sprzęt sportowy w trosce o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli jesteś jedną z nich, na pewno docenisz wszechstronność naszej oferty. Czy to na podwórku, w hali sportowej, nad polskim jeziorem czy na śródziemnomorskiej plaży, gwarantujemy, że sprzęt sportowy marki BATSPORT przyniesie radość i satysfakcję ze sportu tobie i twojej rodzinie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub uzyskać fachową poradę, skontaktuj się nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy ci wybrać sprzęt najlepszy dla ciebie.
My już od dawna kochamy sport. Czas na Twój ruch!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *