Pozostałe branże

Co roku rozszerzamy portfolio

"Nasze logo jest rozpoznawane i identyfikowane z wysoką jakością oferowanych przez nas produktów, współpracujemy z uznanymi dostawcami, co gwarantuje nam dostawę surowca o wysokich parametrach jakościowych", zapewnia Tadeusz Ratajczyk, prezes Enitra Sp. z o.o. w Wałbrzych.

 

Tadeusz Ratajczyk, prezes Enitra Sp. z o.o. w Wałbrzychu

Enitra Sp. z o.o.  jest firmą działająca na rynku od 1996 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i sprzedażą  pasów napędowych i taśm transportujących oraz innych elementów napędu i transportu dla wszystkich gałęzi przemysłu. Co roku rozszerzamy portfolio swoich produktów. W ciągu kilkunastu lat czterokrotnie zwiększyliśmy ilość posiadanej powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Ponad czterokrotnie też urosła liczba zatrudnionych w firmie osób, a baza klientów przekroczyła już liczbę 5.000 .

Obsługujemy firmy nie tylko w Polsce, ale również zagranicą,  wciąż się rozwijamy, wprowadzamy,  dywersyfikujemy, produkty dostosowując je do potrzeb naszych klientów pod względem jakości, ceny.

Nasze logo jest rozpoznawane i identyfikowane z wysoką jakością oferowanych przez nas produktów, współpracujemy z uznanymi dostawcami, co gwarantuje nam dostawę surowca o wysokich parametrach jakościowych.

W 2010 r. wprowadziliśmy nowy produkt  – przenośniki  narciarski PTL, który jest innowacją na rynku polskim. Przenośnik ma zastosowanie wielosezonowe, głównie na stokach narciarskich, przy szkółkach narciarskich zastępując m.in. wyciągi orczykowe i talerzykowe. Jego zadaniem jest transport osób uprawiających sport a zarazem pokonywanie odległości (np. z parkingu na stok). Przenośnik może stanowić doskonałe uzupełnienie istniejącej infrastruktury narciarskiej lub być pierwszym krokiem do stworzenia kompleksowej bazy narciarskiej.

W naszej bogatej ofercie produktów można znaleźć takie produkty jak :
Taśmy transportujące, Pasy napędowe (płaskie, klinowe, zębate i inne), Złączki do taśm, Rolki transportujące, Łańcuchy transportowe i napędowe, Koła łańcuchowe, pasowe  , Kubełki do przenośników (czerpaki), Nadella – systemy liniowe (szyny, prowadnice, rolki, wózki), Prowadnice teleskopowe (wysuwane) – Chambrelan, denipro® – systemy transportu wewnętrznego, Wykładziny z PU (Płyty Kryptanowe), Kurtyny paskowe PVC – kurtyny powietrzne, Ekrany spawalnicze, Smary OKS, Przenośniki śniegowe i tory pontonowe (EniLift).
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *