Uczestnicy Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego

Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego odbędzie się 10 października 2007 r.  w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 41  w sali plenarnej  w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w godzinach 10-16. Zapisało się na nią ponad 60 osób. Zapisy trwają do 5 października 2007 r.

Zapraszamy na konferencję dynamiczne firmy i banki spółdzielcze oraz przedstawicieli gmin i miast województwa zachodniopomorskiego.

Patronat Honorowy nad Konferencją Gepardów Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Norbert Obrycki i Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to  pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013, plany i możliwości inwestycyjne w województwie zachodniopomorskim i  Szczecinie oraz pozyskiwanie informacji gospodarczej, finansowanie inwestycji i działalności bieżącej. 

Wystąpienie na temat „Planów rozwoju gospodarczego i możliwości inwestycyjnych w województwie zachodnipomorskim” przedstawi  Marcin Szmyt, dyrektor Wydziału Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu po otrzymaniu dyplomów i statuetek będę mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Statuetki i dyplomy wręczą członek zarządu województwa zachodniopomorskiego marszałek Witold Jabłoński oraz sekretarz Szczecina Ryszard Słoka.

 Firmy, które zgłoszą się wcześniej będą miały więcej czasu, by zaprezentować siebie i swoje produkty. Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie.

Przedstawiciele gmin i miast otrzymają za darmo materiały do promocji ich udziału w Konkursie Gmina Przyjazna Biznesowi 2007.

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007 oraz członkowie Klubu Gepardów Biznesu płacą organizatorowi konferencji 200 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 300 zł netto od osoby.

Relacja z konferencji ukaże się w lokalnych mediach, na stronie www.gepardybiznesu.pl i w Magazynie "Gepardy Biznesu", który ukaże się w listopadzie 2007 r. dla województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego i trafi do dynamicznych firm, banków i gmin z tych trzech województw.

 

 

W relacji  na stronie www.gepardybiznesu.pl oraz w  Magazynie "Gepardy Biznesu" krótko zostanie przedstawiona każda firma, które weźmie udział w konferencji.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .  Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisie www.gepardybiznesu.pl.

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego 

1. Jan Paszkiewicz, Prezes Zarządu Zakładów Naprawczych Mechanizacji Rolnictwa SA w Łobezie (www.znmrlobez.pl). 
2. Adolf Bogacki, właściciela firmy Mabo Adolf Bogacki w Szczecinie (www.mabo.pl).
3. Ryszard Greguła, Dyrektor Generalne firmy Mabo Adolf Bogacki. 
4.  Jacek Ciubak, Prezes Zarządu FOSFAN SA w Szczecinie (www.fosfan.pl),
5. Jacek Hermanowicz, Dyrektor Handlowy FOSFAN SA w Szczecinie,
6. Wioletta Dymecka, Prezes Zarządu "Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Sp. z.o.o. w Kołobrzegu (http://bip.mwik.kolobrzeg.pl/),
7.  Andrzej Wdowiak, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinku (www.pwik.szczecinek.pl)
8.  Beata Pszczoła – Bryńska, Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinku,
9. Mirosław Przysiwek, P.P.U. "Eko-Wark" Sp. z o.o. w  Szczecinie (www.ekowark.com.pl),
10. Edyta Hołub – Dyrektor OSW Arka (www.arka-mega.pl),
11. Edyta Kołodziej, Specjalista ds administracyjno-prawnych OSW Arka,
12. Pracownik  OSW Arka,
13. Agnieszka Szewczyk, ,,Port-Hol" SA w Świnoujściu, (www.porthol.com.pl), 
14. Tomasz Jesionka,  ,,Port-Hol" SA w Świnoujściu,
15. Agnieszka Nowicka – Szyszka, dyrektor handlowy Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku (www.gbsbarlinek.pl),
16. Elżbieta Stalmach, doradca handlowy GBS w Barlinku,
17. Krzysztof Kowalczyk – dyrektor oddziału GBS w Barlinkuw Stargardzie Szczecińskim,
18.  Tomasz Stępień, LECH Sp. z o.o. w Kołobrzegu
19. Przedstawiciel Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalne w Koszalinie (www.pgk.koszalin.com.pl),
20. Przedstawiciel Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalne w Koszalinie
21. Marian Jan Markowski,  Prezes Zarządu-Dyrektor P.U.P. TRANS-NET SA w Policach
22.  Marian Rutkowski, Prezes Zarządu  Zakładu Wielobranżowego Usług Budowlanych FASADA Spółka z o.o. w Szczecinie,
23. Przedstawiciel Zakładu Wielobranżowego Usług Budowlanych FASADA Spółka z o.o. w Szczecinie
24. Zbigniew Rewkowski, Wiceprezes d/s ekonomicznych i pracowniczych Społem"PSS" w Szczecinie
25. Sylwia Kiezik, Mare Foods Sp. z o.o. w Policach (www.marefoods.pl)
26. inż. Mirosław Matwijcio, firma GAZOPOL w Koszalinie,
27. Stanisław Chabinka, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego
"WRZOS" Spółka z o.o. w Międzyzdrojach, (www.wrzos.zp.pl),
28. Stanisław Urbańczyk, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Handlowo-Technicznego Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego SUPON SA w Szczecinie, (www.supon-bhp.pl),
29. Ryszard Wasiłek, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Stargardzie Szczecińskim (www.pec.stargard.pl),
30. Piotr Głod, Prezes Zarządu Uzdrowiska Świnoujście SA w Świnoujściu,
31. Józef Słupek, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pomorskiego Ośrodka Maszynowego "POM-EKO" Sp. z o.o. w Szczecinku,
32.Tadeusz Grygo, Prezes Zarządu Pomorskiego Ośrodka Maszynowego "POM-EKO" Sp. z o.o. w Szczecinku,
33. Joanna Falińska, Dyrektor Finansowy Pomorskiego Ośrodka Maszynowego "POM-EKO" Sp. z o.o. w Szczecinku,
34. Krzysztof Tyszkiewicz, Dyrektor d/s Techniczno – Handlowych Pomorskiego Ośrodka Maszynowego "POM-EKO" Sp. z o.o. w Szczecinku,
35. Przedstawiciel Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie (www.bbsdarlowo.pl)
36. Przedstawiciel Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie
37. Andrzej Owczarzak, Zastępca Prezesa STARCO Spółdzielnia Mleczarska Stargard Szczeciński (www.starco.ctargard.pl),
38. Ryszard Siwiec, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Z.Ch. "POLICE" SA (www.zchpolice.com),
39. Janusz Motyliński, Członek Zarządu, Dyrektor Organizacji i Zarządzania Z.Ch. "POLICE" SA (www.zchpolice.com),
40. Piotr Kłapacz, Prezes Zarządu "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Świnoujściu,
41. Stanisława Zajda, Zastępca Prezes "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Świnoujściu,
42. Małgrzata Bielińska, Zastępca Prezes Główny Księgowy "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Świnoujściu,
43. prof. Wojciech Bąkowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa  PKS Gryfice Sp. z o.o. (www.pksgryfice.com.pl).  
44. Zygmunt Dziewguć, Prezes Przedsiębiorstwa  PKS Gryfice Sp. z o.o. (www.pksgryfice.com.pl).
45. Zbigniew Baj, Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Szczecinie,
46. Bolesław Piotrowski, Zastępca Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Szczecinie,
47. Wiesława Kołodziejak, Bank Spółdzielczy w Gryficach,
48. Sławomir Sidor, Bank Spółdzielczy w Gryficach,
49. Tomasz Święs, Członek Zarządu Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie,
50. Andrzej Maślanka, Prezes Zarządu Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu
51. Anna Szymelfenig – Specjalista ds. marketingu i analiz Zarządu Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu,
52. Rafał Łożecki, Pełnomocnik systemu zarządzania jakością  Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu,
53. Barbara Nowak, Burmistrz Połczyna-Zdroju (www.polczyn-zdroj.pl),
54. Przedstawicel gminy Połczyn Zdrój (www.polczyn-zdroj.pl),
55. Bożena Proszkiewicz, Prezes Zarządu BUDO – HURT Sp. z o.o. w Stargardzie Szczecińskim,
56. Piotr Piaszczyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Handlu BUDO – HURT Sp. z o.o. w Stargardzie Szczecińskim,
57. Andrzej Wojciechowski, Burmistrz Goleniowa (www.goleniow.pl),
58. Monika Janus, Dyrektor Wydziału Rozwoju Lokalnego Goleniowa (www.goleniow.pl),
59. Janusz Karpowicz, Członek Zarządu Stok Emballering Poland Sp. z o.o. w Dobrej Szczecińskiej (www.stok.com.pl),
60. Janusz Baranowicz, Prokurent Spółki PKS w Myśliborzu spółka z o. o.,
61. Przedstawiciel spółki KURIER SZCZECIŃSKI Sp. z o.o. w Szczecinie (www.kurier.szczecin.pl),
62. Mariusz Adamkiewicz, Członek Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Choszcznie (www.gbschoszczno.pl),
63. Wojciech Lis, Lasland Sp. z o.o. Grądy koło Gryfic,
64. Ryszard Mróz, Zastępca Burmistrza Wolina (www.wolin.pl),
65. Izabela Kozłowska-Gidyńska, Kierownik Wydziału Rozwoju Gminy Pyrzyce (www.pyrzyce.um.gov.pl),
66. Teresa Cieszkowska, Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o w Szczecinku,
67.  Lech Wojciechowski, Prezes Zarządu EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie (www.ekowodrol.pl),

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *