Harmonogram

Ogólnopolska Konferencja Gepardów Biznesu 1 października 2008 r.

ImageZapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Gepardów Biznesu, która odbędzie się 1 października 2008 r.  w sali konferencyjnej im. Stanisława Wojciechowskiego w budynku Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 (Dom pod Orłami). 

Zostaną na niej  nagrodzeni zwycięzcy branżowi Konkursu Gepardy Biznesu i ogłoszone wyniki konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy.

Na konferencję zgłosiło się już kilkanaście osób.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013 oraz zdobywanie informacji gospodarczych.

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu i Konursie Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy otrzymają dyplomy i statuetki.

Ponadto każdy przedstawiciel dynamicznej firmy lub banku (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do szybkiego rozwoju firmy lub banku i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Firmy i banki spółdzielcze będę też mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Relacja z konferencji ukaże się na stronie www.gepardybiznesu.pl , w Magazynie "Gepardy Biznesu" i być może w lokalnych mediach.

Udział w  konferencji  kosztuje  300 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl

Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy czy banku.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisach www.gepardybiznesu.pl oraz www.ibs.edu.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *