Śląskie

Gepardy Biznesu 2009 na Śląsku

ImageSpośród firm ze Śląska, które nadesłały wyniki finansowe na konkurs Gepardy Biznesu 2009, wygrała Tugeb Polbud Sp. z o.o. w Sławoszowicach. Na drugim miejscu znalazło się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie, a na trzecim  Promex Sp. z o.o. w Rożnowie. 

 Gepardami Biznesu 2009 na Śląsku zostało 12 firm.

1. Tugeb Polbud Sp. z o.o.  Milicz 1157
2. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o. Wołów 755
3. Promex Sp. z o.o. Rożnów 692
4. LAS POL Sp. z o.o.  Lasowice Małe 331
5. Energomontaż Południe Katowice 219
6. BRUK Sp. z o.o.  Czyżowice 182
7. DEFTRANS Sp. z o.o. Milicz 157
8. BMK Pawliszyn p. z o.o.  Pokój 124
9. "AGROMUND" Edmund Podeszwa  Namysłów 120
10. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  Wilków 82
11. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  Gronowice 74
12. KWANT Milicz 69**

13. POM Milicz 25
14. ZPHU Maliszewski-Ciernika S.J. Byczyna 25
15. "GRAMIT" Roman Wierzchowski Wierzchowice 13
16. Mix-Pasz Kluczbork -9
17. KOST-ROL Sp. z o.o. Kostów -12

* Średnia dynamik zysku netto i przychodów w latach 2005-2008 w procentach.

** Średnia dynamik zysku netto i przychodów w latach 2006-2008 w procentach, gdyż w 2005 r. firma nie działała. Zostaje jednak Gepardem Biznesu 2009 na mocy decyzji dyrektora Klubu Gepardów Biznesu.

 

Tugeb Polbud Sp. z o.o. w Sławoszowicach wygrała dzięki temu, że w latach 2005 jej zysk netto wzrósł  24 razy z 23 do 554 tys zł. 

Spółka od momentu założenia, czyli od 1992 roku, jest firmą sukcesywnie rozwijającą się, otwartą na nowatorskie  działania, co przejawiło się już we wcześniej realizowanych projektach oraz pozyskiwaniu klientów w nowych obszarach gospodarki.

 Zgodnie z duchem czasu i potrzebami rynku gospodarczego przyjmuje na siebie  nowe wyzwania pozwalające utrzymywać stałe,  wysokie  standardy rozwoju.

 Ważnym kierunkiem w działalności firmy od samego jej powstania jest  produkcja maszyn, urządzeń i kompletnych zakładów przeznaczonych do mieszania, transportu i przetwórstwa betonu wykonywanych na podstawie własnych opracowań projektowych.

Od kilku  lat zajmujemy się też produkcją oraz sprzedażą linii do segregacji i przetwarzania odpadów, mając na uwadze zmiany rynku ukierunkowanego na ochronę środowiska naturalnego.

 Firma na dzień dzisiejszy,  dzięki stosowanym narzędziom analitycznym oraz obserwacji  rozwoju nowych  technologii przy jednoczesnym osobistym wykonawstwie,  proponuje również kompleksową obsługę klientów zainteresowanych budową instalacji biogazowych, które są ważnym elementem promowania  ekologicznego wzrostu gospodarczego oraz pozytywnie wpływającym na rozwój wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zredukowania emisji gazów cieplarnianych.

 Spółka zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjną oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Chętnie podejmuje się nietypowych projektów, oferując doradztwo techniczno – inżynieryjne  w doborze optymalnych rozwiązań z zastosowaniem najnowszej techniki.

 Posiada bogate doświadczenie na rynku, poparte wieloma zrealizowanymi inwestycjami na terenie  kraju i za granicą. Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych produktów i usług z zachowaniem dalece idącej dbałości o klienta.

 Oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyprodukowanych instalacji, jak również modernizacje i wdrażanie nowych technologii w istniejących zakładach.

Każdy pracownik "TUGEB- POLBUD" świadomy jest misji, wizji i strategii firmy oraz swojego udziału w procesach zachodzących w spółce, dzięki temu przedsiębiorstwo zwiększa swoją przewagę konkurencyjną na rynku.

Więcej na ten temat:

Regulamin IV edycji Konkursy Gepardy Biznesu

www.tugeb-polbud.com.pl

Regulamin Klubu Gepardów Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *