Branża handlowa

Salon Odzieży „SHARK” oferuje polskie wyroby

Salon Odzieży "SHARK" w Poznaniu szczyci się tym, iż 90 proc. naszej oferty handlowej stanowią wyroby producentów krajowych. Kluczowi dostawcy to małe i średnie firmy z Poznania, jak również z innych miast Polski.

Firma "SHARK" prowadzi swoją działalność handlową od 1991 r.

Salon Odzieży "SHARK" ma swoją siedzibę przy ul. Obornickiej 251 w Poznaniu. Firma oferuje w ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej odzież damską i męską na każdą okazję.

Szczycimy się tym, iż 90 proc.  naszej oferty handlowej stanowią wyroby producentów krajowych. Kluczowi dostawcy to małe i średnie firmy z Poznania, jak również z innych miast Polski.

Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów, cały czas poszerzamy swoją ofertę handlową aby sprostać Państwa wymaganiom. Pragniemy również z dumą przyznać, iż stale powiększające się grono Naszych Stałych Klientów stanowi dla nas najlepszą mobilizację do ciągłej, wytężonej pracy, mającej na celu jak najlepszą realizację Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nasza firma systematycznie organizuje pokazy mody oraz uczestniczy w wielu pokazach organizowanych przez naszych dostawców, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy najmodniejsze wzory oferowane na rynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań Naszych Klientów zapraszamy Państwa przez 7 dni w tygodniu, zapewniamy dogodny dojazd i duży parking.

Na powierzchni 1000m2 prezentujemy największy wybór klasycznej i eleganckiej odzieży damskiej i męskiej.

Oferowane przez nas wyroby wyróżnia wysoka jakość w umiarkowanych cenach. Bardzo bogaty wybór bluzek, spódnic, garsonek, kompletów, kostiumów, bielizny czy płaszczy pozwala trafić w upodobania każdego klienta.

Firma "SHARK" w swojej ofercie poleca również odzież męską tj. garnitury, koszule, spodnie, T-shirty, marynarki i kurtki.

Miła i fachowa obsługa ubierze panie i panów w szerokiej gamie rozmiarów.

Salon Odzieży SHARK Sp. J.
adres: ul.Obornicka 251
60-693 Poznań
wielkopolskie Polska

tel:               061 822-69-71         061 822-69-71

fax: 061 828-30-03

e-mail: biuro@shark.com.pl

Godziny otwarcia
pn – pt: 9:00 – 21:00

sobota: 9:00 – 17:00

niedziela: 11:00 – 15:00

Więcej na ten temat:

Firma Shark S.J. jest pierwszym członkiem Klubu Lokalnego Biznesu z województwa wielkopolskiego i branży handlowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *