Branża budowlana

Mieszkania o podwyższonym standardzie

"Inpro jest jednym z najbardziej uznanych i liczących się deweloperów na rynku trójmiejskim. Mamy blisko 25 lat doświadczenia, a od lutego 2011 r. spółka notowana jest na GPW w Warszawie", mówi Zbigniew Lewiński, Wiceprezes Zarządu Inpro S.A. w Gdańsku.

 

Zbigniew Lewiński, Wiceprezes Zarządu Inpro S.A. w Gdańsku
 
Inpro jest jednym z najbardziej uznanych i liczących się deweloperów na rynku trójmiejskim. Mamy blisko 25 lat doświadczenia, a od lutego 2011 r. spółka notowana jest na GPW w Warszawie.

 

W ofercie mamy głównie apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Realizujemy również inwestycje komercyjne oraz świadczymy usługi budowlane. Nasza sprzedaż mieszkań cyklicznie wzrasta, a wolumen podwoił się w ciągu ostatnich trzech lat. W I półroczu br. spółka podpisała łącznie 219 umów przedwstępnych czyli o 31% więcej niż rok wcześniej.

Obecnie realizujemy 10 nowoczesnych inwestycji obejmujących blisko dwa tysiące mieszkań i domów. Są to m.in. osiedla City Park i Trzy Żagle, Kwartał Kamienic na Głównym Mieście w Gdańsku, osiedle Leszczynowa, osiedle Jabłoniowa, osiedle Wróbla Staw  z domami jednorodzinnymi oraz osiedle Golf Park.

 

Wyjątkowym naszym projektem jest czterogwiazdkowy hotel apartamentowy, budowany od maja br. na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego. To kompleks 77 pokoi hotelowych i 18 apartamentów do sprzedaży  z prywatną mariną, miejscami do cumowania oraz bezpośrednim dostępem do jeziora.
 

 

Hotel apartamentowy na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego – wizualizacja

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *