Branża materiałów budowlanych

Branża zaawansowanej stolarki aluminiowej

"Działamy na konkurencyjnym rynku klasy premium, gdzie podstawowym wyznacznikiem jest doświadczenie w produkcji i montażu, gwarancja powtarzalnej, wysokiej jakości oraz terminowe dostawy", wyjaśnia Przemek Mikusiński, z firmy ALKAL SA w Opatówku.

 

Przemek Mikusiński, z firmy ALKAL SA w Opatówku.

 

ALKAL S.A. w Opatówku jest nowoczesną firmą działającą w branży zaawansowanej stolarki aluminiowej od 1998 r. Od grudnia 2010 r. akcje Spółki są notowane na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

Oferujemy produkty stolarki aluminiowej wykorzystywane w różnych obszarach powłoki budynku, w tym w budynkach biurowych, handlowych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Przychody ze sprzedaży realizujemy w czterech głównych segmentach: drzwi aluminiowych, architektonicznych systemów fasadowych, aluminiowych przeszklonych elementów przeciwpożarowych oraz żaluzji i okładzin aluminiowych.

Produkcja jest kierowana na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.

Działamy na konkurencyjnym rynku klasy premium gdzie podstawowym wyznacznikiem jest doświadczenie w produkcji i montażu, gwarancja powtarzalnej, wysokiej jakości oraz terminowe dostawy.

Z tego względu pracujemy na systemach aluminiowych najwyższej jakości realizując projekty z renomowanymi generalnymi wykonawcami i inwestorami.

W 2009 r. zainwestowaliśmy w nowy zakład produkcyjny w Opatówku koło Kalisza oraz nowoczesny park maszynowy, który konsekwentnie powiększamy.

Planujemy dalsze inwestycje podnoszące zdolności produkcyjne spółki w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów krajowych i zagranicznych.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *