Branża spożywcza

Jesteśmy otwarci na sugestie

"Słuchając sugestii naszych konsumentów, regularnie wprowadzamy nowe smaki. Dziś firma dysponuje asortymentem składającym się z ponad 30 wyrobów gotowych m.in. o smakach cappuccino, kawowym, waniliowym, chałwowym, sezamowym" mówi Zenon Bogalecki, prezes PPH  BARD Sp. z o.o. w Warnicach. 

 

Zenon Bogalecki, prezes PPH  BARD Sp. z o.o. w Warnicach

 

Firma „Bard” powstała w 1989 roku jako producent „Śliwki w czekoladzie”. Jest to nasz reklamowy wyrób. Z czasem, zgodnie z oczekiwaniami rynku, wprowadzaliśmy również inne wyroby słodkie, takie jak trufle, krówki, cukierki nadziewane, pianki smakowe w czekoladzie. Słuchając uważnie sugestii naszych konsumentów, regularnie wprowadzamy także nowe smaki. Dziś firma dysponuje asortymentem składającym się z ponad 30 wyrobów gotowych  m.in.o smakach cappuccino, kawowym, waniliowym, chałwowym, sezamowym.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie, starając się zaspokoić wszelkie oczekiwania, przy użyciu najlepszej jakości składników (suszone lub kandyzowane owoce, prawdziwa czekolada).

Część naszych produktów, to wyroby wytwarzane ręcznie, według tradycyjnych receptur, które pozbawione są kontaktu z obróbką mechaniczną. Staranne namiarowanie, ręczne formowanie, a także kąpiel czekoladowa, powodują, iż są to wyroby niepowtarzalne, nie mające konkurencji na rynku cukierków.

Produkcja odbywa się w zgodzie z rygorystycznymi procedurami jakościowymi, wytyczonymi przez funkcjonujący w firmie system HACCP, stworzony w oparciu o Codex Alimentarius.

Dzięki wszystkim wymienionym zaletom, nasze produkty cieszą się zainteresowaniem odbiorców w kraju oraz za granicą (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Rosji, na Litwie). Kolejne już wyróżnienie w ramach konkursu Gepardy Biznesu daje nam poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *